A+ A A-

 

Milas Jandarma Komutanlığı ve Selimiye Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, Muğla Jandarma Narkotik Köpek Timi ile birlikte eğlence mekânlarında sahte alkol ve uyuşturucu kontrollerini sıklaştırdı.

07082018jandarmamanset.jpg
Haber: Hamza Balandı

Halk sağlığını tehdit eden sahte alkol satışını engellemek, uyuşturucu kullanımını ve satışını önlemek amacıyla denetimlerini sıklaştıran Milas Jandarma Komutanlığı ve Selimiye Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, eğlence mekânlarında kontrol yaptı.
Sahte alkol konusunda işletmecilere bilgilendirme yapan jandarma ekipleri, cezai yaptırımların ağır olduğuna dikkat çekerek, sahte alkol konusunda tüm işletmelerin tedbirli davranmalarını istedi.
Öte yandan uyuşturucu madde konusunda da denetim yapan jandarma, Muğla Jandarma Narkotik Köpek Timi’nin katılımıyla eğlence mekânlarında ve şüpheli gördükleri noktalarda arama yaptı.
Halkın huzuru ve güvenliği için 7/24 görev başında olan jandarma ekiplerin denetimlerinin, ilerleyen günlerde ilçe genelinde de devam edeceği bildirildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin