A+ A A-

 

Muğla Mahalli Ligi futbol aday hakemlerinden 20 yaşındaki Bora Arda Bozdağ, klasman hakemi olabilmek için çalışmalarını sürdürüyor.

07082018hakemmanset.jpg
Haber: Sercan Ergin

Muğla Mahalli Ligi futbol aday hakemi Bora Ardağ Bozdağ, 2018-2019 sezonu öncesinde antrenmanlarını bireysel olarak sürdürüyor. 20 yaşındaki aday hakem, Milas Şehir Stadyumu’nun bakımda olması dolayısıyla Milas ve Menteş Mahallesi arasındaki yürüyüş parkurunda çalışıyor. Çok çalışarak önce klasman hakemi olmak istediğine vurgu yapan Bozdağ, gazetemize yaptığı açıklamada, “Futbol hakemliğini çok seviyorum. Geçen yıl Muğla Mahalli Ligi’nde aday hakem olarak görev yaptım. İyi bir hakem olabilmek için sezon öncesi çalışmalarıma Milas Şehir Stadyumu’nun bakımda olması dolayısıyla Menteş Mahallesi yürüyüş parkurunda her gün aralıksız devam ediyorum. Türkiye’nin tanınmış hakemlerinden aldığım bilgiler doğrultusunda çalışmalarıma devam edeceğim. Hedefim klasman hakemi olmak.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin