A+ A A-

 

Milas’ta inşaat işçilerinin kaldığı konteynerde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin yoğun mesaisinin ardından büyümeden önlendi.

030818konteyner_7c3e4.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas’ta inşaat işçilerinin kaldığı konteynerlerde çıkan yangın, Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesinin kısa sürede müdahale etmesi üzerine büyümeden kontrol altına alındı.
Milas’ta inşaat işçilerinin kaldığı konteynerlerde yangın çıktı. Gece saatlerinde sigara izmariti nedeniyle başladığı belirlenen yangına Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri müdahale etti. Yangın diğer konteyner ve kamyonlara sıçramadan kontrol altına alındı. Yangın sırasında alevleri fark eden 3 inşaat işçisi dışarı çıkarken 2 konteyner ve 1 kamyon kullanılmaz hale geldi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin