A+ A A-

 

Milas Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden, Kırşehir Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Bilal Gümüş, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a veda ziyareti gerçekleştirdi.

020817bassavci_5b17d.jpg
Haber: Hamza Balandı
Hâkimler Savcılar Kurulu (HSK) Birinci Dairesinin 2018 Ana Kararnamesiyle, Kırşehir Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Milas Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a makamında veda ziyaretinde bulundu.
Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ve Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş’e atama kararıyla ilgili hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Muhammet Tokat, Milas Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş’le görev süresi zarfında koordinasyon içerisinde verimli çalışmalar gerçekleştirildiğine değindi ve yeni görevinde Başsavcı Bilal Gümüş’e başarılar diledi.
4 yıldır Milas’ta görev yapan ve ilçe halkı tarafından sevilen bir isim olan Milas Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, ziyaretinde şunları kaydetti: “İnşallah Kırşehirde’de verilen görevi yüzümüzün akıyla yerine getiririz. Görev sürem boyunca Başkanımızla iyi ilişkilerimiz oldu. Her zaman uyum içerisinde çalıştık ve kendisine veda etmek için ziyaretine geldim."
Sohbetin ardından ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin