A+ A A-

 

Muğla Süper Amatör Ligi’nin en iddialı takımlarından biri olan Yeni Milasspor’un oyuncuları, sosyal medya hesapları üzerinden taraftarlara seslendi.

31072018yenimilasspor.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol

Üst üste 2 yıl namağlup olarak çıktığı play-off maçlarında kaybederek BAL’ın kapısından dönen Yeni Milasspor, 2018-2019 sezonunda başarısını sürdürmek ve Bölgesel Amatör Lig’e çıkabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Kadrosuyla dikkat çeken Yeni Milasspor oyuncuları, sosyal medya hesabı üzerinden Yeni Milasspor taraftarlarına seslendi. BAL’a çıkmak için yoğun çaba göstereceklerinin sözünü veren sporcular, Yeni Milasspor taraftarına kupaya getireceklerini belirtti.
Sosyal medya hesapları üzerinden Yeni Milasspor taraftarına seslenen oyuncuların paylaştığı iletiler şöyle:
Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık: Hedef belli. Bu yıl o taraftar inansın, ben ve yönetimim inandı. Bu yıl tek hedef BAL.
Emre İçöz: Doğduğum ve büyüdüğüm yerde en büyük başarıyı bu sene sizlere sunmak için, bu armayı en üst seviyelere çıkarmak için elimizden geleni yapacağız.
Fahri Karaman: Geçen sene yarım kalan bir yola devam edip, ait olduğumuz yere, taraftarımızla el ele hep beraber BAL’a ulaşacağız. Şampiyon Milasspor ve fedakar taraftarları.
Alaaddin İlhan: En zor günümüzde dahi yanımızda olmayı hiç bırakmadınız. Birliğiniz, beraberliğiniz, armaya olan sevginiz ve sevgimiz bozulmasın. Biz gereken her şeyi yapacağız ve Allah’ın izniyle bu takımı hak ettiği yerlere taşıyacağız. Kimsenin şüphesi olmasın.
Görkem Küçük: O sene bu sene. Sabırsızlıkla bekliyorum onların önüne çıkmayı…
Görkem Yavuz: Bu güzel camianın içinde bulunacağım için sabırsızlıkla bekliyorum bu güzel taraftarlarla, sonu şampiyonluk olur inşallah.
Mustafa Duman: Büyük Milasspor taraftarı her ne koşulda, durumda olursak olalım; bizleri desteklerinden mahrum bırakmasınlar. Hocamız, oyuncu grubumuz, yönetimimiz ve tabiki taraftarlarımızla bir bütün olup o kupayı bu şehre getireceğimize söz veriyorum.
Übeyt Eren: İnşallah geçen sene yarım kalan işimizi bitirmeye geliyoruz.
Devrim Özbay: Onlar bizim arkamızda durduğu sürece biz sonuna kadar mücadele edip güzel taraftarımıza, 12. adama BAL’ı hediye edeceğiz. Bu sene o sene.
Oğulcan Aksu: Milasspor’u ait olduğu yere çıkarmak için elimizden geleni yapmaya hazırız. Omuz omuza Bölgesel Lig’e.
Serhat Çiçek: Sadece bu sene rahat olun. Kendinizi BAL’a hazırlayın.
Mustafa Gökkayalı: Geçen sene yarım kalan işi bu sene tamamlamak için burdayız.
Semih Berkan Zan: O sene bu sene olacak inşallah. Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasın yeter. Zafere hep beraber ulaşacağız.
Selim Çelik: Taraftarımızın karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum. Onlarla büyük zaferlere imza atacağız. Şampiyon Milasspor olacak ve attığım her golden sonra onlara güzel bir sevinç gösterileri yapacağım. En büyük Milas.
Tarık Mutlu: Hakkımızda inşallah hayırlısı olur. Abilerim, kardeşlerim; Tarık ve Selim bu şehri, Milas’ı BAL’a çıkarmaya geliyor.
Adebayoo: Sizinle tanışmak ve gurur duymak için sabırsızlanıyorum.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin