A+ A A-

 

DSİ 21. (Aydın) Bölge Müdürlüğü ile yüklenici firma yetkilileri arasında “Milas İçmesuyu İsale Hattı ve Terfi Merkezi İkmali” işinin sözleşmesi imzalandı.

120718icmesuyu.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Devlet Su İşleri Aydın 21. Bölge Müdürlüğü ile ihaleyi kazanan yüklenici firma arasında Milas İçme Suyu İsale Hattı ve Terfi Merkezi İkmali sözleşmesi imzalandı. İhaleyi kazanan firma ile imza töreni düzenlendi.
DSİ Basın Birimi tarafından yapılan açıklamada, sözleşme bedelinin 7 milyon 868 bin 852 lira olduğu, iş kapsamında yaklaşık 9.821 metre çelik ve 9.380 metre HDPE borulu isale hattı ile 1 adet 2.000 m3 ve 1 adet 1.000 m3 olmak üzere 2 adet betonarme su deposu, 1 adet terfi merkezi ile isale hattına ait sanat yapılarının imalatları yapılacağı belirtildi.
Birim ayrıca, çalışmaların süresinin 300 takvim gününde tamamlanacağını da sözlerine ekledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin