A+ A A-

 

Rockçı Özlem Tekin, Milas’ta köyde arazi alıp küçük bir ev yaptırdı. Huzuru Milas’ta bulan Özlem Tekin, cep telefonu kullanmıyor ve köy merkezine atla gidiyor.

070718ozlemtekin_af338.jpg
Haber Merkezi
Posta gazetesinden Hakan Kırarslan’ın haberine göre; ünlü rockçı Özlem Tekin Milas’ın köyüne yerleşti.
Rockçı Özlem Tekin müziğe ara verip 2006’da Bodrum’a yerleşmişti. 2016’da Küçükbük Mahallesi’nin ‘muhtar azası’ olan Özlem Tekin bir süre önce Bodrum’u terk etti.
Şarkıcı, Milas’taki bir köyde ortaya çıktı. 17 dönüm arazi alıp üzerine küçük ve mütevazı bir ev yaptıran Özlem Tekin kız kardeşini de yanına aldı.
Yeni hayatı sayesinde gençleştiğini söyledi.
ATLA KAHVEYE GİDİYOR
Bir zamanların ünlü rockçısı yeni yaşamını şöyle anlattı: “Cep telefonu da dahil olmak üzere hiçbir teknolojik alet kullanmıyorum. Tek eğlencem atımla köy kahvesine gidip okey oynamak. Beş köpeğim, bir at ve eşeğim var. Çiftliğimde mutluyum. Temizliğimi bile kendim yapıyorum. Bütün gün şalvar ve terlikle dolaşıyorum. Keşke bu hayatı daha önce seçseydim.”
Eski rockçı evinin temizliğini de kendisi yapıyor. Özlem Tekin gün boyunca şalvar ve terlikle dolaşıyor.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin