A+ A A-

 

TEMA Vakfı Milas Temsilciliği, toplumun çevreye olan duyarlılığını artırmak ve doğa tahribatını engellemek amacıyla stant kurdu.

070718temaa_c4603.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş

TEMA Vakfı Milas Temsilciliği, Milas’taki doğa sevgisini ve duyarlılığını artırmak amacıyla geçtiğimiz cuma günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu önünde bilgilendirme standı kurdu. Kurulan stantta hem çevre sorunlarına dikkat çeken hem de yeni gönüllü üyeler arayan TEMA Vakfı, vatandaşlara tanıtım broşürleri dağıttı. Erozyon ile mücadele ve doğanın korunması için gönüllülerle çalışan TEMA’nın her yıl binlerce fidan diktiğini hatırlatan TEMA Vakfı Milas Temsilcisi Mehmet Nergiz, “Türkiye’de doğal varlıkların ve çevre sağlığının korunması, erozyonla mücadele, toprak örtüsü ve toprağın korunması, yeşil bir dünyanın önemi hakkında kamuoyunu eğitmek ve bilinçlendirmek amacıyla bu etkinliği düzenledik. Vatandaşlarımızın doğa sevgisini ve duyarlılığını artırmak için broşürler dağıttık. Türkiye’nin çölleşmesini engellemek için hepimizin ortak çaba göstermesi gerekiyor. Doğa tahribatı ile mücadele eden tüm doğa severleri TEMA’ya bekliyoruz.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin