A+ A A-

 

Milas Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerince korsan yolcu taşımacılığı yapan araç sürücülere yönelik denetimler aralıksız devam ediyor. Son denetimlerde 11 korsan servis aracına 18 bin lira para cezası uygulandı, 2 araç ise trafikten men edildi.

050718ko0rsantasima_6b2e0.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas ve Bodrum’daki şoför esnafına ve ülke ekonomisine büyük zarar veren korsan taşımacılıkla ilgili çalışma başlatan Milas Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ekipleri, Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlı zabıta ekipleri ile birlikte Milas-Bodrum Bulvarı üzerinde 3-4 Temmuz tarihlerinde korsan yolcu taşımacılığı yapan araç sürücülerine yönelik uygulama yaptı.
Çok sayıda araç üzerinde denetim yapan ekipler, toplamda 11 korsan servis yapan araca 18 bin lira para cezası uygulandı ve 2 araç trafikten men etti.
Korsan yolcu taşımacılığına müsaade edilmeyeceği ve denetimlerin sürekli devam edeceği kaydedilirken; evrakları eksik olan şoförlerin trafiğe çıkmamaları ve gerekli evrakları biran önce tamamlamaları istendi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin