A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi, yaz sezonu yol çalışmalarına belirlenen yerlerde devam ediyor. Bu kapsamda Muğla Büyükşehir Belediyesi, Milas’ın Ören-Türkevleri Mahallesi güzergâhlarında bir hafta boyunca yol çalışması süreceği bildirildi.

040718calisma.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Muğla Büyükşehir Belediyesi, yaz sezonu yol çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Muğla Büyükşehir Belediyesi, Milas’ın Ören-Türkevleri Mahallesi güzergâhlarında bir hafta boyunca yol çalışması gerçekleştirecek.
Kurulduğu günden bu yana 2 bin 210 kilometre uzunluğunda güvenilir ve modern yollar yapan Muğla Büyükşehir Belediyesi, yaz sezonunun başlamasıyla çalışmalarına tekrardan başladı.
Muğla Büyükşehir Belediyesi, birbirinden değerli 13 ilçesi bulunan Muğla’nın yollarını güvenilir ve modern hale getirmeye devam ediyor. Bu güne kadar 2 bin 210 kilometre uzunluğunda modern yollar inşa eden Muğla Büyükşehir Belediyesi, yaz sezonun başlaması ile birlikte yetki ve sorumluluğunda bulunan yolarda çalışmalarına tekrardan başladı. Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda 2018 yılında 268 kilometre yolda çalışma yapacak.
Bodrum ilçesi Mumcular-Pınarlıbelen mahalleleri arasında çalışmalarını sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi, yaklaşık 19 kilometre 1. ve 2. Kat sathi kaplama çalışması, yine Bodrum ilçesi Mazı-Gökbel mahalleleri ile Milas İilçesi Ören-Türkevleri Mahallesi güzergahlarında toplamda 22 kilometre 2. Kat sathi kaplama çalışması yapacak.
Bodrum ilçesi Mumcular-Pınarlıbelen Mahalle güzergâhındaki çalışmaların çarşamba günü son bulması beklenirken Mazı-Gökbel Mahalleleri ile Milas İlçesi Ören-Türkevlerinin arasındaki çalışmalar ise 1 hafta boyunca sürecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin