A+ A A-

Okul servisi şoförlerine bilgilendirme toplantısı

Milas İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı, Trafik Tim Komutanlığı ve Milas Şoförler Odası’nın birlikte düzenlediği okul servis şoförleri bilgilendirme toplantısı Şoförler Odası Toplantı Salonu’nda yapıldı.

220918okulservisi.jpg

İlham al, kemer tak!

Trafikte kural ihlali yapan ve denetlemeye takılan sürücüler için Milas Bölge Trafik Şube Müdürlüğünde ‘Yaşam için Kısa Mola’ çadırı kuruldu. Kural ihlali yapan sürücü ve yolculara araç içi ve güvenlik kameralarına yansıyan kaza anlarının görüntüleri izletildi.

210918kemer.jpg

Zeytinyağı üreticisi çiftçilerin dikkatine!

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, zeytinyağı üreticisi çiftçilerin pirim ve desteklemelerden yararlanabilmeleri için 28 Eylül Cuma günü mesai bitimine kadar, satış faturalarını ve borsa beyannamelerini İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne teslim etmeleri gerektiğini duyurdu.

200918zeytinyagi_e4d47.jpg

Muharrem ayı yemekleri sona erdi

Milas Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen Muharrem ayı oruç yemekleri, Baltalı Kapı’da yapılan son yemeğin ardından sona erdi.

2209118muharrem.jpg

Ölümünün 1. yılında anıldı

Geçtiğimiz yıl kansere yenik düşen Milasmedya köşe yazarı Yüksel Akıncı, ölümünün 1. yılında anıldı.

220918yukselakinci.jpg

Elektrik kesintisine dikkat!

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan duyuruya göre yarın Milas’ın birçok mahallesinde elektrik kesintisi uygulanacak.

220918elektrik.jpg

İlk ders zilini açılışla çaldılar…

Milas’ın Ören Mahallesi’nde bu yıl, yaklaşık 600 öğrencinin eğitim ve öğretim hayatına başladığı Ören Çok Programlı Lisesi’nde ilk ders zili düzenlenen tören ile çaldı.

210918zilacilis.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin