A+ A A-

Hastane yolu için girişimler başlatıldı

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, tamamlanma aşamasına gelen yeni Milas Devlet Hastanesine ulaşımı sağlayacak bağlantı yolu ve Milas-Bodrum Karayolu için Karayolları Genel Müdürlüğü nezdinde girişim başlattı.

220519hastane_cd189.jpg

“Herkes bir engelli adayı olduğunu unutmamalı!”

Milas Sosyal Hizmet Müdürlüğü ve Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şube Başkanlığı organizasyonu ve diğer kurumların katkılarıyla düzenlenen tandem bisiklet etkinliğinde konuşan Milas Kaymakamı Eren Arslan, herkesi engelli vatandaşlara destek olmaya davet etti.

220519engellivatandas_cdcac.jpg

Model uçaklar sergisi görücüye çıktı

Milas Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Ayhan Zeybek’in eserlerinden oluşan “Kişisel resim ve model uçak sergisi” düzenlenen törenle açıldı.

230519modelucak_c6e80.jpg

Minik Büşra için seferber oldular

Milas’ın Çamovalı Mahallesi’nde yaşayan minik Büşra’ya, lösemi teşhisinin konulmasının ardından sosyal medyada seferberlik ilan edildi.

210618busra_4f2bd.jpg

Ekmeğin fiyatı artacak mı?

Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı, Milas’tan da gelen son günlerde ekmek ve ekmek türü üretimi yapan fırıncı esnafının oda başkanlıklarına yapmış olduğu fiyat artış talebini görüşmek üzere toplandı.

230519ekmek_a35ec.jpg

Nebi Uslu Tiyatro Şenliği başladı

Milas Belediyesi tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen Nebi Uslu Tiyatro Şenliği, oynanan tiyatro oyunlarıyla başladı.

210519nebiuslutiyatro_fa979.jpg

Milas’a BİLSEM müjdesi!

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ile Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün girişimleriyle ve Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla, Milas’a BİLSEM kazandırıldı.

220519bilsem_cd929.jpg

Öğrencilerden örnek proje

Milas Dr. Mete Ersoy Ortaokulu öğrencileri, örnek bir projeye imza attı. Öğrenciler, Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyacı olan akranlarına hazırladıkları proje kapsamında bağışta bulundu.

210519ornekproje_9b65f.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin