A+ A A-

Boğaziçi’nde hırsız paniği!

Milas’ın Boğaziçi Mahallesi’nde 400 ikametin bulunduğu bir siteye giren hırsızlar, 40’ın üzerindeki evden hırsızlık yaptı. Hırsızların evlerden sadece televizyon çaldığı öğrenildi.

180118bogazici_82f8d.jpg

Minik öğrencilerden rengarenk bir etkinlik…

Öğretmenleriyle dönem sonu etkinliği hazırlayan Özel Milas Anaokulu öğrencileri, sahneye çıkarak hünerlerini sergilediler. Ailelerin izlediği minikler, sahne performanslarıyla izleyenlerden büyük alkış topladılar.

160118minik_64582.jpg

Hastanenin yaşlı duvarı aşırı yağışa dayanamadı

75. Yıl Milas Devlet Hastanesinin istinat duvarı, Milas’ta dün gece saatlerinde etkili görülen aşırı yağışlara dayanmayarak göçtü. Olayın gece saatlerinde yaşanması ise olası bir faciayı önledi.

170118istinat_24e68.jpg

Bu nasıl öğretmen?

Milas Merkez İlkokulu 1. sınıfta okuyan bir öğrenciye yönelik, sınıf öğretmeninin yaptığı psikolojik baskı akılarla durguluk getirdi. Okula yeni adım atan ilkokulu öğrencisini kötü davrandığı öne sürülen öğretmenle ilgili soruşturma başlatıldı.

150118ogretmen_8ecfc.jpg

ADD’de Erşen dönemi

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi’nde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul’da, ADD Milas Başkanlığına Gülçin Erşen seçildi. Seçimin ardından, yönetim kurulu oluşturuldu.

180118add_c8e73.jpg

Şoförlere dört dörtlük eğitim

Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Milas Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde imzalanan protokol kapsamında, okul servisi şoförlerine yönelik eğitim gerçekleştirildi.

160118sofor_8de6b.jpg

Şehit babasından anlamlı ziyaret

İzmir Adliyesine yönelik terör saldırısında gösterdiği büyük kahramanlıkla, olası bir faciayı önleyen Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin, Milas’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

1801189sehit_eaa72.jpg

Engelli vatandaşın ulaşım sorunu giderildi

Milas’ın Alatepe Mahallesi’nde ikamet eden engelli vatandaşın evine ulaşım sorunu, Milas Belediyesi tarafından giderildi. Engelli vatandaş, artık evine güvenle gidebilecek.

160118engel_5508f.jpg

Minik öğrencilere ‘gazetecilik’ mesleği anlatıldı

Gazeteci ve fotoğraf eğitmeni Volkan Yıldız, Vitamin Kids İngilizce Anaokulu’nda eğitim gören minik öğrencilere gazeteciliği anlattı. Minik öğrenciler, renkli görüntülere sahne olan etkinlikte, fotoğraf makinesi kullanmanın deneyimini yaşadı.

170118minik_9a4a1.jpg

“Geleceğe dokunmak”

Milas Kaymakamlığı ve Milas Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Milas genelinde “Geleceğe dokunmak” isimli projesini başlattı. Proje kapsamında öğrenciler; mahallelerinde tespit ettikleri yaşlıların hayatlarını kolaylaştırarak, onlara yardım edecek.

150118gelecek.jpg

“Öğretmenimizin arkasındayız”

Milas Merkez İlkokulu öğrenci velileri, Milas Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyarette veliler, yöneltilen iddiaları yalanlayıp öğretmenin arkasında olduklarını ifade ettiler.

160118veliler_0b63f.jpg

Alkollü sürücü kaza yaptı

Milas’ta yağış nedeniyle kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybeden alkollü motosiklet sürücüsü kaza yaparak yaralandı.

13012018kazamanset_68fce.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin