A+ A A-

Saylak “Belediyedeki yap-boz dönemini bitireceğiz!”

AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, düzenlenen basın toplantısında “Bana güvenerek Milas Belediyesi Başkanı bu müsriflikleri yapmaya devam ediyorsa, 10 gün daha devam etsin. Sıkıntı yok, ben ve ekibim enkaz devraldık edebiyatı yapmayacağım. Artık yap-boz belediyeciliği ve israf dönemini sona erdireceğim.” dedi.

200319yapbozsaylak_6c9eb.jpg

“En iyi hizmet bizim dönemimizde yapıldı”

Demokrat Parti Milas Belediye Başkan Adayı Ali Doğan Serçek, Milas’ta basın mensuplarıyla bir araya geldi. Seçim dönemine ilişkin açıklamalarda bulunan Serçek; Milas’a en iyi hizmetlerin kendi belediye başkanlığı döneminde gerçekleştirildiğini ve artık ustalık dönemini yaşadığını söyledi. Serçek, öte yandan aspesli su borularıyla ilgili“Milas zehirli su mu içiyor?” iddialarına da açıklık getirdi.

190319sercek_a0fd1.jpg

Barış Saylak: “Artık projeler konuşacak”

AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, görkemli ve coşkulu bir mitingle Hacı İlyas ve Gümüşlük Mahalle sakinleri ile buluşurken; “Artık projelerimiz konuşacak” dedi. 

200319proje_4a989.jpg

Milas’ta kaza: 1 ölü

Milas’ın 23 Nisan Bulvarı’nda dün meydana gelen kazada ağır yaralanan yaşlı adam, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

190319olumlukaza_6c1cb.jpg

Milas MEB’in projesi İspanya’da başladı

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Avrupa Birliği Erasmus projesi “Öğrenme güçlüğü bir hastalık değildir” projesi İspanya’nın Barcelona şehrinde başladı.

200319milasmeb_4873c.jpg

Türbe’de Saylak’a sevgi seli

AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, Türbe grup köylerini kapsayan mitingle vatandaşlarla buluştu. Mitingde vatandaşların Saylak’a ilgisi ve sevgisi bir hayli fazla oldu.

190319saylaksevgi_8f095.jpg

Tokat’tan Ağaçlıhöyük ve Avşar ziyareti

Milas Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Adayı Muhammet Tokat, seçim çalışmaları kapsamında Avşar ve Ağaçlıhöyük mahallelerini ziyaret etti.

190319tokatsecim_24c02.jpg

“Doğa dostu belediye başkanları arıyoruz!”

TEMA Vakfı, 31 Mart yerel seçimlerine katılan tüm belediye başkanı adaylarının görev süreleri boyunca toprağı, ormanı, suyu, iklimi ve havayı koruyan politika ve uygulamaları öncelikli hale getirmeleri gerektiği inancıyla 2019 Yerel Yönetimler için eko siyaset belgesini hazırladı.

200319tema_8e7f5.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin