A+ A A-

Okullarda ilk ara tatil dönemi başladı

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının ilk ara tatili başladı. 18-22 Kasım tarihleri arasında yapılacak karnesiz tatil öncesi Milaslı öğrenciler tatil heyecanı yaşadı. Hafta sonlarının da eklenmesi ile öğrenciler için 9 günlük tatil başlamış oldu…

16112019okullardaaratatilbasladi.jpg

İYİ Partili kadınlardan ziyaretler

Milas İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Nazan Yakabaşı ve yönetim kurulu üyeleri, yerel yöneticilere ziyaretler gerçekleştirdiler.

15112019iyipartilikadinlardanziyaretler.jpg

Üreticiye 55 bin ceviz fidanı desteği

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarımsal faaliyetlerin desteklenmesi ve sürdürülebilir kırsal kalkınmanın sağlanması amacıyla Muğla genelinde 565 çiftçiye 55 bin adet ceviz fidanı dağıtımına başladı.

16112019ureticiye55bincevizfidanidestegi.jpg

Çek - Gönder Dönemi Başladı

Muğla Büyükşehir Belediyesi, çek gönder işlemi, evrak kontrolü, il genelindeki lokasyonlar, su kesintileri, haberler, duyurular, etkinlikler gibi birçok bilgiyi vatandaşa ulaştırmak için mobil uygulamayı hayata geçirdi. Uygulamaya sahip olan herkes yolda gördüğü bir arızayı fotoğraflayıp anlık talepte bulunabilecek.

15112019cekgonder.jpg

Vekil Özcan, Milas Müzesi İçin Bakan İle Görüştü

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Suat Özcan, devam eden 2020 yılı Cumhurbaşkanlığı Bütçesi görüşmelerinde Milas yeni Arkeoloji Müzesi ve Gümüşkesen Anıtı restorasyonu için Kültür ve Turizm Bakanı ile birebir görüştü.

16112019vekilozcanmilasmuzesiicinbakanlagorustu.jpg

Gönül: “Biz hiçbir gencimizden de vaz geçmeyeceğiz”

Milas Ülkü Ocakları yönetimi, geçtiğimiz günlerde hizmete sunulan Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Yeni hizmet binasını detaylı bir şekilde basın mensuplarına tanıtan Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül, yapacakları çalışmalar hakkında da bilgilendirmede bulundu.

13112019gonulbizhicbirgencimizdenvaz.jpg

Deplasmana kazanmak için gideceğiz

Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme takımlarından Milas Gençlikspor, Pazar günü Muğla Ortaköy Gençlikspor ile karşılaşacağı müsabaka öncesinde çalışmalarını Milas Şehit Metin Özcan Stadyumunda takımın teknik direktörü Beden Eğitimi Öğretmeni Alim Deligöz nezaretinde tamamladı.

16112019deplasmanakazanmakicingidecegiz.jpg

Proje kapsamında yıkım çalışmalarına başlanıldı

Arkeolojik buluntular açısından Türkiye’nin en zengin bölgelerinden biri olan Milas’ta, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca yürütülen proje kapsamında yıkım çalışmalarına başlanıldı.

14112019yikimcalismalarinabaslanildi.jpg

CİMER personeline eğitim düzenlendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla kurularak İletişim Başkanlığı uhdesinde hizmet veren, “devlet-toplum ilişkisini güçlendirmek” bağlamında görev üstlenerek katılımcı demokrasinin önemli bir unsuru haline gelen ve İllerde koordinesi Valiliklerce gerçekleştirilen CİMER sistemi (Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi) ile ilgili olarak Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı personeli İletişim Uzmanı Durmuş Ersoy ile CİMER Teknik Sorumlusu Kübra Çakan’ın katılımıyla seminer düzenlendi.

14112019cimertoplantisi.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin