A+ A A-

Beçin kazılarında yeni dönem

UNESCO tarafından dünya mirası geçici listesine alınan Beçin Kalesi’nde 1970'li yıllardan itibaren yapılmakta olan arkeolojik kazılar, Bakanlar Kurulu kararı ile bundan sonra İstanbul Medeniyet Üniversitesi ve Kültür ve Turizm Bakanlığı adına yürütülecek.

170318kazibecin.jpg

“Amaç insan elemek değil”

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesinde çalışan taşeron işçilere çıkan KHK sonrasında yaşanan süreç hakkında bilgilendirme yaptı.

170318taseron.jpg

Başkan Sabancı’dan serzeniş…

Milas Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Milas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu’nda bilgileri dışında, oda adına bir temsilci seçilmesine serzenişte bulundu.

150318sabanci.jpg

Çanakkale şehitleri anılacak

Milas’ta 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü için bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.

160318canakkale.jpg

Milas’ta yatırım atağı

Ankara’ya bazı temaslarda bulunmak için giden AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar, AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk’le birlikte ilgili bakanlıklarda önemli görüşmeler yaptı. AK Parti İlçe Başkanı Acar, Milas’a çok sayıda yatırımların geleceği müjdesini Milaslılarla paylaştı.

140318yatirim_c0dc5.jpg

Ören’de kaçak içki operasyonu

Milas’ın Ören Mahallesi’nde Milas İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince, kaçak içki operasyonu düzenlendi.

140318oren_e0957.jpg

Protokolden Tıp Bayramı kutlaması…

Milas Kaymakamı Eren Arslan 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle 75.Yıl Milas Devlet Hastanesinde düzenlenen etkinliğe katıldı.

150318rotokol_5a9b3.jpg

Derneklere geniş bilgi verildi

Muğla Dernekler Müdürlüğü, Milas’ta gerçekleştirdiği toplantıda ilçe genelinde faaliyet gösteren derneklere bilgilendirmelerde bulundu.

160318dernek.jpg

“Teknolojinin bağımlısı olmayın”

Milas’ta Bilim ve Teknoloji Haftası kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte, teknoloji bağımlılığı ele alındı. Konferansta; teknolojinin bağımlısı değil, teknolojiyi üreten bir toplum olunması gerektiğinin altı çizildi.

140318teknoloji.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin