A+ A A-

Bayramda bunaltıcı sıcak geliyor

Milas’ta günlerdir mevsim normallerinin altında seyreden hava sıcaklıkları, Ramazan Bayramı’nın birinci günü itibari ile mevsim normallerinin üzerine çıkacak.

220617sicak.jpg

Kadir Gecesi idrak edilecek

Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başladığı gün olarak kabul edilen Kadir Gecesi, Milas’ta çeşitli etkinliklerle idrak edilecek. Milas merkezde bulunan 2 camide Sakal-ı Şerif ziyarete açılacak.

210617kadir.jpg

Muhasebeciler Radyo Tech’te

Muğla Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Milas Temsilcisi Aydan Mergen Özcan ve Cüneyt Hafız, bugün 97.1 Radyo Tech’e konuk olacak.

220617radyotech.jpg

Ramazan ruhu Akkent’te yaşandı

Milas Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeklerinin 11’incisi Aydınlıkevler Mahallesi’nde düzenlendi.

210617ramazan.jpg

Yavru yarasa korumaya alındı

Milas’ta yuvasından düşen yavru yarasa, Milli Parklar Şefliği ekiplerince korumaya alındı.

220617yarasa.jpg

Aileler kamera istiyor

Son günlerde sıkça gündeme gelen çocuk kaçırılmaları ve istismarların yaşanmaması için sosyal medyada kampanya başlatıldı. Aileler, güven içinde vakit geçirebilmek için parklara kamera konulmasını talep ediyor.200617aile.jpg

Sahte dolarla alışveriş yakalattı

Milas’ta akaryakıt istasyonlarından sahte dolarla alışveriş yaptığı ileri sürülen 4 kişi jandarma ekiplerince yakalandı.

190617adliye_67339.jpg

Öğrencilerden çevre atılımı

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okullarda atık kağıt toplama hareketi başlatıldı. Öğrenciler eski ders kitabı, gazete gibi atıkların geri kazanımı için projeye yoğun ilgi gösterdi.

210617ogrenci.jpg

Dekandan teşekkür

Milas Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hayrettin Akkaya, EÜAŞ’a ait arsanın üniversiteye devredilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

200617dekan.jpg

Yola dökülen yağ kazaya sebep oldu

Milas- Ören yolunun 10. kilometresinde yola dökülen yağ sonucunda 4 araç kaza yaptı. Bir aracın şarampole yuvarlandığı kazada 2 kişi yaralandı.

200617kazamlas_86781.jpg

Milas’ta zincirleme trafik kazası

Milas-Ören karayolu üzerinde geçtiğimiz pazar günü meydana gelen kazada, 3 otomobil birbirine girdi. Kazada 4 kişi yaralandı.

200617trafik.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin