A+ A A-

Demokrasi kazandı

Milas’ta okul temsilcisi öğrenciler, ilçe temsilcisi olabilmek için sandığa koştu. En çok oyu alan 3 öğrenci, Muğla Öğrenci Meclisi’ne seçildi. Öğrenciler vaatlerini anlattı, oyu kaptı.

161118ogrencidemokrasi_08b05.jpg

Çoban, yeniden muhtarlığa talip

Milas’ın Hacı İlyas Mahallesi Muhtarı Mehmet Çoban, 2019 yerel seçimlerinde yeniden muhtarlığa talip olduğunu açıkladı.

151118coban_a1e94.jpg

Türkiye’nin ilk Çocuk Pazarı Milas’ta kuruldu

Milas Sakarya İlkokulu tarafından dün Atapark’ta düzenlenen Türkiye’nin ilk Çocuk Pazarı etkinliği, vatandaşlardan oldukça yoğun ilgi gördü. Çocuklar, çeşitli meslek dallarında açtıkları stantlarda satış yaptı.

151118cocukpazari.jpg

Narhisarlılar yolda kaldı…

Milas’ın Narhisar Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, köylerinden Milas’a gidecek dolmuş bulamamaktan şikâyetçi. Vatandaşlar, imkânları olanların özel araçlarıyla Milas’a ulaşabildiklerini, imkânı olamayanların ise neredeyse köyde mahsur kaldıklarını söyleyerek duruma tepki gösterdiler.

161118narhisar.jpg

Diyabete karşı pedalladılar

Milas’ta dün geniş bir katılımla 14 Kasım Diyabet Günü kapsamında, “Diyabete karşı pedallıyoruz” etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlikte, sağlık için sporun öneminin altı çizildi.

151118diyabet.jpg

Yörüklerden kurumlara ziyaret…

Milas Yörük Türkmen ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, kurumlara bir takım ziyaret gerçekleştirdi.

151118yorukziyaret_2e04d.jpg

Gündemde imar barışı konuşuldu

Bölgenin buluşma noktası 97.1 Radyo Tech’in dünkü canlı yayın konukları, Mimar Nevzat Solmaz ve Gönül Taş oldu. Programda, imar barışı süreci aktarıldı.

151118imarbaris.jpg

Minik öğrenciler Atatürk’ü müzede andılar

Özel Milas Anaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve velileriyle birlikte, 10 Kasım Atatürk’ü anma etkinlikleri kapsamında İzmir Atatürk Müzesi’ni ziyaret etti.

151118ataturkmuze.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin