A+ A A-

 

Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü, fotoğraf sanatına ilgi duyan vatandaşlar için açmayı planladığı Dijital Fotoğrafçılık Kursu için ön kayıt almaya başladı.

090218belediye_f240f.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü, farklı alanlarda açtığı çok sayıda kursla hizmet veriyor. Satranç, müzik, resim ve karikatür kursları açarak çok sayıda vatandaşa hizmet veren Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü, son yıllarda büyük ilgi gören fotoğraf sanatı üzerine Dijital Fotoğrafçılık Kursu açmayı planlıyor.
Yaklaşık 4 yıldır fotoğraf eğitmenliği yapan gazeteci Volkan Yıldız’ın öğreticiliğinde açılacak olan kursta; fotoğrafın bileşenleri (İSO-Enstantane-Diyafram), pozlama, kompozisyon kuralları, fotoğraf okuması gibi konular, teorik bilgilerin işlenmesinin arıdndan uygulamalı fotoğraf gezileriyle anlatılacak. Hafta sonu açılması planlanan kursa müracaat etmek isteyenlerin, (0252) 512 14 16 numaralı telefondan 113 dahili ile Özel Kalem Müdürlüğüne ulaşarak ya da şahsen başvuru yapmaları bekleniyor.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin