A+ A A-

 

Altın Kesit Tiyatrosu, 25 Aralık’ta saat 20.00’de Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde ücretsiz olarak "Canevi" adlı müzikali sergileyecek.

231217canevi_02c94.jpg
Haber: Hamza Balandı
Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Altın Kesit Tiyatrosu, 25 Aralık’ta Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde ücretsiz olarak "Canevi" adlı müzikali tiyatroseverlerle buluşturacak.
Şeb-i Arus Mevlana Vuslat Törenleri kapsamında Türk halk ozanları ve şairlerinin hayatlarından kesitlerin anlatılacağı müzikale tüm Muğla halkı davet edildi.
Demet Saka’nın yazdığı, Fatih Bulut’un yöneteceği oyunda müziği Doç. Dr. Ali Gürsan Saraç’a ait. Müzikal; Fatih Bulut, Şule Özyörük, Beran Candan, Zuhal Alpaslan, Ahmet Uyanıkoğlu, Ayşegül Özbay, Melihan Bayındır ve Aycan Karatüfenk isimli oyuncular tarafından sahnelenecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin