A+ A A-

 

Milas Kent Konseyi Güllük Mahalle Meclisi tarafından, geçtiğimiz cumartesi günü şiir-müzik dinletisi etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, güllük halkının ilgisi yoğun oldu.

071117gulluk_27f49.jpg
Haber: Hamza Balandı
Milas Kent Konseyi Güllük Mahalle Meclisi tarafından 4 Kasım Cumartesi günü, şiir-müzik dinletisi etkinliği yapıldı.
Milas’ın Güllük Mahallesi’nde geçtiğimiz cumartesi günü saat 19.00’da gerçekleştirilen etkinlik, Güllük Evlendirme Salonu’nda düzenlendi. Etkinliğe; Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, Milas Kent Konseyi Güllük Mahalle Meclisi Başkanı Mukaddes Çetinkol ve vatandaşlar katıldı.
Milas Kent Konseyi Güllük Mahalle Meclisi Başkanı Mukaddes Çetinkol, gerçekleştirilen etkinlikte yaptığı konuşmada; düzenlenecek olan sosyal etkinliklerle birlikte Milas Kent Konseyi’nin aktif çalışmalara devam edeceğini kaydetti. Çetinkol ayrıca etkinliğe katılan; Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat’a, misafirlere ve Güllük Zabıtası ekiplerine de katkıları için ayrıca teşekkür etti.
Etkinlikte, şiir ve müzik dinletileriyle gelen misafirlerin kulaklarının pası silindi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin