A+ A A-

 

Milas Yörük Obaları Kültür Derneği ve Çamlıca Mahalle Muhtarlığının ortaklaşa düzenlediği Sonbahar Yörük Şenliği’ne ilgi büyük oldu.

101017senlik.jpg
Haber Merkezi
Milas Yörük Obaları Kültür Derneği ve Çamlıca Mahalle Muhtarlığının geçtiğimiz 6 Ekim Cuma günü ortaklaşa düzenlediği Sonbahar Yörük Şenliği’ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Yöresel sanatçılar olan Yaren Grubu’ndan Turgut Taş, Pınar Gül, Ceylan Sandı ve Duran Bahar, Kültür Bakanlığı Türk Halk Müziği sanatçısı Mehmet Topçuoğlu ve İbrahim Ethem Yağcı müzikleri ile şenlikte misafirleri eğlendirdi.
Şenliğe; Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, Milas Yörük Obaları Kültür Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi, yöresel sanatçılar ve vatandaşlar katıldı.
Milas Yörük Obaları Kültür Derneği Başkanı Erkan Turgut, şenliğe katılanlara teşekkürlerini ileterek: “Milas Yörük Obaları Kültür Derneği ile Çamlıca Mahallesi Muhtarlığı’nın ortak düzenlediği şenliğimize katılanlara, Çamlıca muhtarıma ve azalara, mahalle sakinlerine, Milas Belediyesine, Milas Ticaret ve Sanayi Odasına, Mumcular muhtarına ve emeği geçenlere teşekkür ederim.” dedi.
Şenlik, plaket takdiminin ardından sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin