A+ A A-

 

Yaban TV, Av TV, TV8 ve CNN gibi birçok kanalda hazırladığı balıkçılık programı ile evlere konuk olan Derya Yolyapan, 97.1 Radyo Tech’in bugün canlı yayın konuğu olacak.
021116balikdedektifi_40bc3.jpg
Balık Dedektifi lakaplı Derya Yolyapan, bugün 97.1 Radyo Tech’in canlı yayın konuğu olacak. Yaban TV, Av TV, TV8 ve CNN gibi birçok kanalda hazırladığı balıkçılık programıyla ünlü olan Derya Yolyapan, bugün ‘Sorunlar ve Çözümleri’ programına katılacak.
Nuriddin Erdoğan’ın hazırlayıp sunacağı program, bugün saat 13.00-15.00 saatleri arasında canlı yayınlanacak.
Milas’ta yaygın şekilde sürdürülen olta balığı avcılığı hakkında çekim yapmak amacıyla ilçeye gelen Yolyapan, geçtiğimiz günlerde Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile görüşüp Güllük’te balık tutma yarışması düzenleme teklifinde bulunmuştu. Başkan Tokat, Yolyapan’ın teklifini kabul etmişti.
Gazeteci, televizyoncu ve yapımcı Yolyapan; Milas’ta 05-06 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan 1’inci Hermias Güllük Amatör Balıkçılık Yarışması hakkında yapılacak canlı yayınla dinleyicilerle buluşacak.
Yolyapan’ın konuk olacağı canlı yayını; 97. 1 radyo frekansından ve www.radyotech.com internet adresinden dinleyebilirsiniz.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin