A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 2.’si düzenlenen ‘Kıyısal Değil Kırsal Muğla’ fotoğraf yarışmasına başvurular 15 Ağustos’ta sona erecek.

140718fotoyarisma.jpg
Haber: Hamza Balandı

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Muğla’nın yalnızca turizmle değil tarım ve kültürel özellikleriyle de zengin olduğunun tanıtılması amacıyla geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği fotoğraf yarışmasının bu yıl 2.’sini düzenliyor. ‘Kıyısal Değil Kırsal Muğla’ adı verilen yarışmada, Muğla’nın kırsal mahallelerinin tanıtılması amaçlanıyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada yarışmaya gönderilen; turizmi ifade eden deniz, kum veya tatil fotoğraflarının değerlendirmeye alınmayacağı belirtildi.
15 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan başvurular Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu web sitesinden yapılabilecek.
Muğla Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu yarışmaya 18 yaşını doldurmuş herkes katılabiliyor. Son katılım tarihinin 15 Ağustos olduğu yarışmada jüri üyeliğini; Ahsen Günay, Çerkes Karadağ, İsa Çelik, İzzet Keribar, Nevzat Çakır, Ömer Gemici yapacak.
Yarışmada birinci olan fotoğrafa 7 bin lira, ikinciye 5 bin lira, üçüncüye 3 bin lira, mansiyon kazanan fotoğrafa ise 750 lira ödül verilecek.
‘Kıyısal Değil Kırsal Muğla’ fotoğraf yarışmasının şartnamesine http://www.tfsf.org.tr ve www.mugla.bel.tr adresinden ulaşılabileceği kaydedildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin