A+ A A-

 

Çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle takdir toplayan Boğaziçi Koruma ve Güzelleştirme Derneği bu kez Yaza Merhaba Konseri düzenleyerek halkı coşturdu.

290618bogazici_251ce.jpg
Haber: Hamza Balandı
Geçtiğimiz dönemde mahallede çeşitli kursların açılmasına öncülük eden, sokak hayvanları yararına bir takım çalışmalar yapan Boğaziçi Koruma ve Güzelleştirme Derneği, mahalledeki birlik ve beraberliği artırmak amacıyla Yaza Merhaba Konseri düzenledi.
CHP Muğla Milletvekilliğine seçilen Suat Özcan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcıları Faik Karagöz ve Zeynep Mat, Boğaziçi Mahalle Muhtarı İbrahim Köksal, Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Selçuk Yörük, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Konserin açılış konuşmasını yapan Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Selçuk Yörük, dernek olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunarak konsere katılan tüm davetlilere teşekkür etti. Yörük’ün ardından kürsüye gelen Milas Belediyesi Başkanı Muhammet Tokat, dernek yönetimine başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür etti.
Daha sonra Milas Boğaziçi İlkokulu bahçesinde kurulan platformda sahne alan Tolga Çandar, Reşat Dilek, DJ Hakan ve Cem Karakoyun konser boyunca seslendirdikleri parçalarla izleyenlerden bol bol alkış topladılar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin