Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/gazetemilas/public_html/cache-degisti
A+ A A-

Derya Uluğ Milaslıları coşturdu…

Ünlü Pop Şarkıcısı Derya Uluğ, bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen Milas Zeytin Hasat Şenliği etkinlikleri kapsamında Atapark’ta verdiği konserle Milaslılara unutulmaz bir gece yaşattı.
Şarkıcı Uluğ, konser esnasında Sıla’nın şarkılarını seslendirerek, destek mesajı verdi.

051118deryaulug_54b0a.jpg

“Ev Yapımı” bugün sahnelenecek…

Mask-Kara Tiyatrosu’nun “Ev Yapımı” isimli tiyatro oyunu, Milas Sanatçılar Derneği organizasyonuyla bugün saat 20.30’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda seyircinin karşısına çıkacak.

221018evyapimi.jpg

Yerel gazeteler için önemli kararlar alındı

Basın İlan Kurumu Genel Kurulu’nun olağanüstü olarak gerçekleştirilen toplantısında yerel gazeteler için sıkıntıların aşılması doğrultusunda önemli kararlar alındı. Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcileri Mustafa Arslan, Nuri Kolaylı ve Şevket Erzen tarafından gerçekleştirilen girişimler olumlu sonuç verdi.

220918yerelgazete_9f6f8.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin