A+ A A-

 

Milas Bodrum Havalimanına sezonun ilk charter uçağı İsrail’in Tel Aviv şehrinden geldi. Havalimanında karanfillerle karşılanan180 turist, Bodrum ve Marmaris otellerinde kalacak. 

04042019havalimanimanset_e44ae.jpg

Haber: Gülşah Baştaşkın

İsrail ve Filistin uyruklu tatilciler, pasaport işlemlerinin ardından gelen yolcu çıkışında karanfiller ve lokum ikramıyla karşılandı.
TÜRSAB Bodrum Yöre Temsil Kurulu Başkanı Yüksel Aslan, daha önce normal seferler ile ilçeye turistlerin geldiğini ancak ilk charter seferinin yapıldığını belirterek şunları söyledi:
“Tel Aviv’den gelen ilk charter seferimiz 180 misafirle geldi. İsrail ve Filistin kökenli turistler gelen misafirlerimiz. Bodrum ve Marmaris otellerine gidecekler. Nisan ayı boyunca İsrail’de ki bayramdan dolayı 22 charter seferi gerçekleşecek Bodrum’a. Yaklaşık 4 bin turist gelecek bu şekilde Bodrum’a. Daha sonra yaz aylarında ise haftada 4 sefer ile bu charter seferleri devam edecek Tel Aviv’den.”
Öte yandan ilk charter seferiyle Bodrum’a gelen turistlerin bir çoğunun geçtiğimiz sezonda Bodrum’a gelen ilk charter seferinde yer aldığı belirtildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin