A+ A A-

 

Yeni hükümet sisteminin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabineyi açıkladı.

10072018kabinemanset_f64ac.jpg
Haber Merkezi
Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde basın açıklaması yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yardımcısının Fuat Oktay olduğunu duyurdu.
Bakanlar ise şu isimlerden oluştu: “Adalet Bakanı: Abdülhamit Gül Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı: Zehra Zümrüt Selçuk Çevre ve Şehircilik Bakanı: Murat Kurum Dışişleri Bakanı: Mevlüt Çavuşoğlu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı: Fatih Dönmez Gençlik ve Spor Bakanı: Mehmet Kasapoğlu Hazine ve Maliye Bakanı: Berat Albayrak İçişleri Bakanı: Süleyman Soylu Kültür ve Turizm Bakanı: Mehmet Ersoy Milli Eğitim Bakanı: Ziya Selçuk Milli Savunma Bakanı: Hulusi Akar Sağlık Bakanı: Fahrettin Koca Sanayi ve Teknoloji Bakanı: Mustafa Varank Tarım ve Orman Bakanı: Bekir Pakdemirli.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin