A+ A A-

 

Muğla Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken; kilogram bazında Türkiye’nin en ucuz ramazan pidesinin Muğla’da satılacağını açıkladı. Buna göre Muğla’da 400 gram ramazan pidesi 2,5 TL’den satılacak.

140518pide_0900f.gif
Haber Merkezi
Muğla Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken, ramazan pidesinin 400 gramının 2,5 TL’den satılacağını açıkladı. Akarken yaptığı açıklamada, “Kilogram bazında Türkiye’nin en ucuz ramazan pidesi Muğla’da satılacak. 400 gram ramazan pidesinin fiyatı 2,5 TL olarak belirlendi. Normal ekmeğin ise 250 gramı 1,25 TL’den satışına devam edilecek. Ramazan boyunca denetimlerimiz aralıksız olarak sürecek. Ramazanın tüm halkımıza bereket, bolluk getirmesini diliyorum” diye ifade etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin