A+ A A-

Türk balıkları Hong Kong’ta görücüye çıktı

Türkiye’den ihraç edilen her dört balıktan üçünü ihraç eden Ege Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği, Hong Kong’da düzenlenen Asya Su Ürünleri Fuarı’na katılarak Türk su ürünlerini dünyaya tanıttı.

090917balik.jpg

Türkiye balık tüketiminde dünya ortalamasının gerisinde

Üç tarafı denizlerle kaplı ülkemizde balık tüketimi dünya ortalamasının gerisinde kalıyor. Avrupa ülkelerinde yıllık 25 kilogramı bulan balık tüketiminin Uzakdoğu ülkelerinde arttığını ve Japonya'da 80 kilogramın üstüne çıktığını belirten Kılıç Deniz İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıltan, Türkiye’de kişi başı yıllık ortalama tüketimin 8 kg olduğunu belirtti.

180917balik.jpg

MİTSO’da kayıt düzeltmek isteyenler için son gün 11 Eylül

Milas Ticaret ve Sanayi Odasınca yapılan duyuruda, oda seçimlerine katılabilmek ve organlara seçilmek isteyenlerden kayıtlarını güncellemek isteyenlerin 11 Eylül Pazartesi günü mesai bitimine kadar başvuru yapmaları istendi.

070917mitso_baefe.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin