Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgDünden devam… Milas Gençlikspor Kulübü yönetim kurulunda görev yapan her kardeşime verdikleri onur mücadelesi için yürekten kutluyorum. Bu kulübün buralara gelmesinde maddi ve manevi büyük katkıları olan Sayın başkan Ersin Köksal, As Başkan iş adamı Sayın Şafak Kaya ve yönetim kurulunda görev yapan bütün kardeşlerim maddi ve manevi olarak verdikleri maddi ve manevi çaba için spor muhabiri olarak yürekten kutluyorum. Sezon başında göreve gelen Milas Beçin Gençlikspor takımında görev yaparken başarılı olan Milas Milli Eğitim Müdürlüğünde Beden Eğitimi öğretmeni olarak görev yapan Sayın Alim Deligöz kardeşime de basın mensubu olarak başarılarından dolayı tebrik ediyorum. 2019-2020 sezonu başında Milas Gençlikspor takımıyla çalışmalara başlayan sezon boyunca disiplinli futbol oynayarak gruptan namağlup çıkarak Süper Amatör Küme’ye terfi eden Milas Gençlikspor takımında başarıyla futbol oynayan Kaleci Yiğithan, Okan, Yunus, Samet, Halil İbrahim, Feyyaz, Mert Kalender, Zekeriya, Burak, İhtilal, Celalcan, Serkan, Vedat, Şifo Mehmet, İzzet, Orhan, Ali Doğan, Ferhat isimli Muğla Mahalli Ligi’nin en yetenekli sporcularına verdikleri emek çaba özveri için basın mensubu olarak teşekkür ediyorum. Bu sezon alt yapı takımlarıyla altın yılını yaşayan Milas Gençlikspor alt yapısında görev yapan Beden Eğitimi Öğretmeni Sayın Ali Akın Çilek, Sayın Güray Fedakâr, Sayın Çağrı Arıkan hocalarıma da Milas Gençlikspor alt yapı takımlarında başarılı çalışmaları için teşekkür ediyorum. İsmi geçen hocalarım dilerim ileriki yıllarda daha başarılı olurlar. Milas Gençlikspor camiası özverili çalışarak maddi manevi katkılarda bulunarak buralara alınlarının akıyla geldiler. Muğla Mahalli Süper Amatör Lig’e hoş geldiniz Milas Gençlikspor Kulübü dilerim uzun yıllar Muğla Mahalli Süper Amatör Küme’de kalıcı olursunuz Allah gönlünüze göre versin.

 

Süper Amatör Lige Hoş geldin (2)

Dünden devam… Milas Gençlikspor Kulübü yönetim kurulunda görev yapan her kardeşime verdikleri onur mücadelesi için yürekten kutluyorum. Bu kulübün buralara gelmesinde maddi ve manevi büyük katkıları olan Sayın başkan Ersin Köksal, As Başkan iş adamı Sayın Şafak Kaya ve yönetim kurulunda görev yapan bütün kardeşlerim maddi ve manevi olarak verdikleri maddi ve manevi çaba için spor muhabiri olarak yürekten kutluyorum. Sezon başında göreve gelen Milas Beçin Gençlikspor takımında görev yaparken başarılı olan Milas Milli Eğitim Müdürlüğünde Beden Eğitimi öğretmeni olarak görev yapan Sayın Alim Deligöz kardeşime de basın mensubu olarak başarılarından dolayı tebrik ediyorum. 2019-2020 sezonu başında Milas Gençlikspor takımıyla çalışmalara başlayan sezon boyunca disiplinli futbol oynayarak gruptan namağlup çıkarak Süper Amatör Küme’ye terfi eden Milas Gençlikspor takımında başarıyla futbol oynayan Kaleci Yiğithan, Okan, Yunus, Samet, Halil İbrahim, Feyyaz, Mert Kalender, Zekeriya, Burak, İhtilal, Celalcan, Serkan, Vedat, Şifo Mehmet, İzzet, Orhan, Ali Doğan, Ferhat isimli Muğla Mahalli Ligi’nin en yetenekli sporcularına verdikleri emek çaba özveri için basın mensubu olarak teşekkür ediyorum. Bu sezon alt yapı takımlarıyla altın yılını yaşayan Milas Gençlikspor alt yapısında görev yapan Beden Eğitimi Öğretmeni Sayın Ali Akın Çilek, Sayın Güray Fedakâr, Sayın Çağrı Arıkan hocalarıma da Milas Gençlikspor alt yapı takımlarında başarılı çalışmaları için teşekkür ediyorum. İsmi geçen hocalarım dilerim ileriki yıllarda daha başarılı olurlar. Milas Gençlikspor camiası özverili çalışarak maddi manevi katkılarda bulunarak buralara alınlarının akıyla geldiler. Muğla Mahalli Süper Amatör Lig’e hoş geldiniz Milas Gençlikspor Kulübü dilerim uzun yıllar Muğla Mahalli Süper Amatör Küme’de kalıcı olursunuz Allah gönlünüze göre versin.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin