Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpg

Merhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, 2019-2020 sezonu ilk yarısında oynanan Muğla Mahalli Süper Amatör kümede yer alan ve Milasımızı temsil eden Yeni Milasspor, Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımlarımızın ilk yarıdaki performansları hakkındaki düşüncelerimi siz değerli sporseverlerle paylaşmak istiyorum.
Milas Futbolunu yakinen takip eden sporseverlerimizin bildiği üzere Yeni Milasspor sezon başında hoş olmayan çalkantılı bir süreçten geçtikten sonra Sayın Öcal Yüksel ve yönetiminde görev alan sayın yönetici kardeşlerimin zor koşullarda oluşturdukları Yönetim Kurulu ile sezona başlayan Mor Beyazlı ekibimiz Yeni Milasspor alt yapılarında yetişen yetenekli sporcularını bir araya getirerek oluşturdukları kadro ile Muğla Mahalli Süper Amatör lige başladılar.
Mor Beyazlı ekibimiz Muğla Mahalli Süper Amatör ligde ilk yarıda oynadıkları futbolla beğeni toplamalarına rağmen Yeni Milasspor takımı ancak 8 puan toplayabildi. Yeni Milasspor’u yöneten değerli kardeşlerimin çabaları ile Yeni Milasspor ikinci yarı öncesi 4 nokta transfer ederek kadrolarına güç kattılar.

Yapılan yeni transferlerle mor beyazlı ekibimiz İkinci yarı da oynayacağı Müsabakalarda elde edecekleri iyi sonuçlar sonrasında ligin üst sıralarına çıkacaklardır diye düşünmekteyim.
Muğla Mahalli Süper Amatör kümede yer alan bir başka takımımız Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımı sezon başında Sayın Başkan Ekrem Vanlıoğlu başkanlığında kurulan yeni yönetim kurulu ile sezon başında Egede isim yapan tanınmış sporculardan oluşan bir kadro ile Süper Amatör lige katılan Milas Belediye Beçin Gençlikspor Grubunda elde ettiği 18 puanla ilk yarıyı gurup üçüncüsü olarak tamamladı.
Milas Belediye Beçin Gençlikspor geçtiğimiz hafta içerisinde takımda yer alan 6 sporcusuyla yollarını ayırdıktan sonra takıma yeni transfer ettiği sporcularıyla ikinci devreye güçlü girmek için maddi ve manevi olarak seferberlik ilan etti. Milas Belediye Beçin Gençlikspor’un hedefi grup şampiyonu olmak, Bal Ligine çıkmak olduğu için yönetim kurulu kesenin ağzını açarak iyi transferler yaptı. Önümüzdeki hafta sonu başlayacak Mahalli Süper Amatör ligde Yeni Milasspor ve Milas Belediye Beçin Gençlikspor’a başarılar diliyorum.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin