Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpg(Dünden devam)
Pazar günü Milaslı futbol severlere güzel bir maç izleten her iki takımımızın formasını giyen sporcularımız bu müsabakada nasıl performans sergilediler. Milas Beçin Belediyespor kaleci Serkan müsabakanın içerisinde iki net gollük vuruşların yanı sıra kurtardığı penaltıyla bence görevini iyi yaptı. Engin, genç oyuncu müsabaka boyunca oyun disiplinine sadık kalarak oynadı görevini başarıyla yerine getirdi.

Hava ve yer toplarında çok dikkatliydi çok az hata ile maçı tamamladı ben Mithat’ı beğendim. Tarık, defansta Mithat’la iyi bir ikili oluşturmuşlar rakip takımın kontratağında her ikisi de kademelere iyi giriyorlar çabukluklarıyla dikkatimi çektiler. Abdullah, maç içerisinde konsantre oynadı müsabakayı çok az hata ile tamamladı. Arkadan sahip olduğu her topu olumlu kullanarak herkesin dikkatini çekmeyi bildi. Selman, Düğerek Güneşspor maçındaki performansından uzakta görünmesine rağmen Yeni Milasspor maçında sahip olduğu her topu çabukluğu, boş alanlara giderek markajdan kurtuldu maçın ikinci yarısında iyi göründü. Dolayısıyla görevini yaptı. Mustafa, takımın çalışkan isimlerinden birisiydi Milaslı futbol severler Mustafa’yı beğendiler. Kaan, iyi niyetli çalışkan bir sporcu bu müsabakada oyun içerisinde iyi oynadı. Kemal, takımın en çalışkan, en verimli oyuncusuydu attığı gol jeneriklere geçecek cinstendi ben Kemal’i çok beğeniyorum o fizikteki bu sporcunun çabukluğu dikkat çekici ceza sahası civarında attığı sert şutlar herkesin beğenisini kazandı. Bekir, yılların emektar futbolcusu oyun içerisinde iki kişi tarafından marke edilmesine rağmen büyük tecrübesiyle ikili mücadelelerde vücudunu iyi kullanarak faul almasını çok iyi biliyor bu müsabakada en çok faule maruz kalan sporcuydu. Ahmet, disiplinli, çalışkan oyun disiplinine sadık kalan bir sporcu olarak temayüz etti. Çalışkan istekli yanıyla görevini iyi yaptı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin