Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpg(önceki sayıdan devam)
Muğla Mahalli Bayanlar Liginde son yıllarda başarılı neticeler elde eden diğer takımlardan Bodrum İhtisasspor Bayan Voleybol Takımı bugüne kadar 5 kez il birinciliği yaşadı. Bodrum İhtisasspor Bayan Voleybol takımında ayrı kategorilerde yer alan 117 bayan voleybolcuların birçoğu biten liselerin ardından öğrenim gördükleri üniversitelerde profesyonel takımlarda forma giyerek Bodrum voleybolunun tanınmasına katkı sağlamışlardır,

Bodrum İhtisasspor bayan voleybol takımının yanı sıra Bodrum Doğuşspor takımı da kulübün kurucu üyesi sayın Refik İpçi hocanın sayesinde Bodrum voleyboluna bir çok tanınmış voleybolcular kazandırmıştır. Bodrum Doğuşspor takımı kurulduğu günden beri yaptığı başarılı çalışmalarla Bodrum voleybolunun tanınmasında büyük katkı sağlamıştır.
Bodrum voleybolunda bir başka takım Bodrum Voleybol spor takımından da bahsetmek istiyorum. Beden Eğitimi Öğretmeni sayın Taner An hocanın çalıştırdığı Bodrum Voleybol Spor Kulübü kurulduğu günden beri, Yıldız Kızlar Liginde, Minik Kızlar Liginde önce grup birinciliği, sonrasında il birinciliği ele ederek Bodrum Voleybol spor takımının Türkiye de tanınmasında büyük katkıları olmuştur.
Bodrum Turgutreis Akademispor Bayan ve Erkekler voleybol takımından da söz etmek istiyorum. Eski Fenerbahçeli sayın Murat Arıkan hocanın çalıştırdığı ve kurduğu Bodrum Akademi spor takımı her kategorideki sporcularıyla Bodrum voleyboluna katkı sağlamıştır. Milas ve Bodrum takımlarının yanı sıra Marmaris Akademi spor takımı ve Marmaris Belediyespor takımları da yıllardan beri Muğla Mahalli Liginde aldıkları başarılı sonuçlarla Marmaris’in voleybol dalında verdiği hizmetleri her voleybol severe göstermişlerdir.
Muğla Mahalli Voleybol Liginde bugüne kadar engin hizmetler veren bütün hocalarımıza ve sporcularımıza köşemden teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin