Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpg

Merhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, hafta sonu Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek olan Yeni Milasspor Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımlarımız arasında yapılacak olan Muğla Mahalli Süper

Amatör Küme müsabakası öncesinde düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.
Sporseverlerin yakinen bildiği üzere Muğla Mahalli Süper Amatör Küme’de güzel Milasımızı temsil eden iki güzide takımımız pazar günü saat 14.00 karşı karşıya gelecekler bir tarafta sezon başında yaşanan sıkıntılar nedeniyle sezonun başlamasına 15 gün kala çok zor şartlarda kurulan bir takım Yeni Milasspor, diğer tarafta sezona vaktinde başlayan iyi kadro kuran çok iyi çalışmalar yapan Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımlarımız karşı karşıya gelecekler. Sezon başında süper Amatör Küme müsabakaları başlamadan önce her iki kulübümüzün Sayın yöneticilerinin verdiği dostluk mesajları nedeniyle hafta sonu oynanacak iki kardeş takımlarımızın yapacağı müsabaka kişisel düşüncemi söylüyorum dostluk içerisinde geçecektir. Gazeteme haber yapmak için Milas Şehit Metin Özcan stadyumuna gittiğimde gerek Yeni Milassporlu gerekse Beçin Gençliksporlu futbolcu kardeşlerimin saha dışındaki samimiyetleri benim böyle düşünmeme vesile oluyor. Pazar günü oynanacak olan müsabakanın dostluk içerisinde başlamasını, dostluk içerisinde sona ermesini bekliyorum. Müsabakayı hangi takımımız kazanırsa kazansın sahada müsabakanın bitiminde birbirlerine sarılarak sahadan ayrılmalarını görmek istiyorum. Milas Medya Grubu olarak pazar günü oynanacak müsabakada her iki takımlarımıza başarılar diliyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin