Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, geçtiğimiz pazar günü Milas Şehit Metin Özcan stadyumunda oynanan Yeni Milasspor Göcek spor Süper Amatör Küme müsabakası hakkındaki izlenimlerimi sevgili sporsever okurlarımla paylaşmak istiyorum.
Milaslı futbolseverlerin büyük ligi gösterdiği Yeni Milasspor Göcek spor müsabakasında forma giyen her iki takımın sporcularının bu maçta nasıl performans sergilediklerine geçmeden önce sezon başında doğru dürüst hazırlanma fırsatı bulamayan Yeni Milassporlu sporcu kardeşlerimizden bahsetmek istiyorum. Mor beyazlı ekibimiz sezon başını rakiplerinden bir ay sonra başladılar. Mor beyazlı ekipte forma giyen sporcular sezona erken giren rakiplerine göre kondisyon olarak haliyle eksik durumdalar. Buna rağmen Yeni Milassporlu genç sporcular geçen hafta deplasmanda Muğla Üniversitesi spor maçında gerekse sahamızda oynadığımız Göcek müsabakasında rakiplerinden asla geride değillerdi. Ben Yeni Milasspor takımının bu müsabakada kötü futbol oynadığına düşünmüyorum. Mor beyazlı formayı giyen yetenekli sporcularımız bence sahada iyi mücadele ettiler. Müsabakayı tribünden takip ettiğimde futbolu bilmeyen bazı sevgili taraftarlarımızın bu takım iyi çalışmamış, henüz takım olamamışlar gibi kullandıkları yorumlara asla katılmıyorum. Yeni Milassporlu futbolcular sezona geç katılmanın sıkıntılarını müsabakalar devam ettiğinde aşacaklardır çok iyi neticeler elde edeceklerdir diye düşünmektedir. Pazar günü Göcek spor maçında izlediğim sporcular sahada aska rakiplerinden kötü değildiler mor beyazlı formayı giyen sporcularımız bence sahada çok iyi mücadele etti.
Futbolda çok iyi mücadele edersiniz talihsiz gol yersiniz dolayısıyla mağlup olursunuz. Ben Sayın Mehmet Kabak hocanın, yardımcısı Sayın Selahattin Tireli kardeşlerimin bu takıma büyük katkı sağlayacaklarına kalben inanıyorum. Sayın taraftarlarımızın da takımımıza destek vermelerini bekliyorum.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin