Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, geçtiğimiz pazar günü Güllük sahasında oynanan Güllükspor Bodrum Göltürkbüküspor müsabakasının analizini yapacağım.

İlk önce kendi saha ve seyircisi önünde oynanan müsabakada geçen yılki kadrodan 5 as oyuncusundan yoksun sahaya çıkan Güllükspor iyi niyetiyle sahada mücadele etmesine rağmen rakibine kendi saha ve seyircisi önünde farklı skorla yenildi. Güllük spor bundan sonra oynayacağı müsabakalarda geçen sezondan cezalı olan sporcularının takıma katılmalarıyla birlikte iyi neticeler elde edeceklerdir diye düşünmekteyim. Mavi beyazlı takım aslında iyi oyunculardan kurulu takım olmasına rağmen sezon başında iyi hazırlanamadığı için ilk maçlarında kendi sahalarında farklı yenildiler. Güllükspor çok koşan sprinter oyunculara sahip bir takım olmasına rağmen sıcak havada, antrenman eksikliği nedeniyle lige kötü bir başlangıç yaptı. Yakinen tanıdığım Güllüksporlu futbolcuların bundan sonra oynayacakları müsabakalarda daha iyi neticeler elde edeceklerdir diye düşünüyorum. Mavi beyazlı takımın farklı yenilgisi kimseye aldatmasın Güllüspor bu müsabakada yenilmesine rağmen asla kötü futbol oynamadı. Sezon başlarında böyle neticeler her takımın başına gelebilir. Mavi Beyazlı takımda geçen yıldan cezalı olan sporcuların takıma katılmalarıyla bence bundan sonraki maçlarda iyi neticeler alacaklardır.
Güllükspor’un yanı sıra pazar günü deplasmanda mavi beyazlı takıma farklı skorla yenen Bodrum Göltürkbüküspor takımından bahsetmek istiyorum. Göltürkbüküspor geçen yılki mevcut kadrosuna Bodrum Turgutreispor takımında geçen yıl Süper Amatör Küme’de yer alan Kemal Savaşçı, kaleci Berkay, İsmail Demirtaş ve bu müsabakada attığı üç golle hettirik yapan Mustafa Topoğlu isimli tanınmış sporcuları transfer ederek lige başladı. Bodrum Göltürkbüküspor takımı sezon başında Turgutreis spor takımından transfer ettiği 4 kaliteli futbolcularla bu sezon bir çok takımın canını yakacak gibi görünüyor. Pazar günü Güllükspor ile oynanan müsabakada ben Göltürkbüküspor takımının oynadığı futbolu beğendim. DEVAM EDECEK

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin