Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde Muğla Mahalli Voleybol Ligi’nde görev yapan sayın voleybol hakemlerimiz hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.
Muğla Mahalli Voleybol Ligi’nde 112 hakemlerimiz bulunmaktadır.
Zamanında girdikleri sınavlarda Muğla Mahalli Ligi’nde görev yapmaya hak kazanan sayın hakemlerimizin çoğu kendi özel iş yerleri olması nedeniyle işlerinden boş vakit bulamadıkları için Muğla Mahalli Voleybol Ligi’nde istem dışı görev yapamamaktadırlar. 112 voleybol hakemlerimiz arasında 20 tecrübeli hakemlerimiz ulusal hakem olarak Türkiye’nin her yerinde başarıyla görev almaktadırlar. Ulusal hakemlerimizin yönettikleri müsabakalardaki başarıları Muğla voleyboluna ivme kazandırmaktadır. Muğla Mahalli Voleybol Ligi’nde görev alan 20 ulusal hakemlerimizin yanı sıra 33 hakemimiz il hakemi olarak görev yapmaktadır. Muğla Mahalli Voleybol Ligi’nde 44 aday hakemlerimizde müsabakada görev almaktadırlar.
Muğla Mahalli Voleybol Ligi’nde sezon boyunca 97 voleybol hakemlerimiz başarıyla görev yapmaktadırlar. Yukarıda belirttiğim gibi 118 voleybol hakemlerimizden 97’si faal görev yaparken 13 voleybol hakemimiz kendi iş yerlerindeki yoğunluk nedeniyle Mahalli Voleybol Ligi’nde görev yapamamaktadırlar. Voleybol severlerin anımsayacağı üzere Muğla Mahalli Voleybol Ligi’nde takımların katılım sayısı geçmiş yıllara göre daha çok takımla katılmaktadırlar.
Muğla Mahalli Voleybol Ligi’nde görev yapan sayın hocalarımız müsabakalardaki mütevazı yönetimleri ile bence başarılı performans sergilemektedirler. Muğla Mahalli Voleybol Ligi il temsilcisi voleybolumuzun iyi niyetli efendi hocalarından Sayın Ümit Zafer Dokucu beyefendiden de bahsetmek istiyorum. Sayın Ümit Zafer Dokucu Muğla Yüzüncü yıl Orta Okulunda Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Köşemden Muğla İl Voleybol Temsilcisi Sayın Zafer Dokucu hocam başta olmak üzere Muğla Mahalli Ligi’nde görev yapan bütün hocalarıma 2019-2020 sezonunda başarılar diliyorum. Tüm hocaların iyi niyetleri içinde hepsine minnettarım.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin