Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, her sezon başında Muğla il voleybol temsilcisi sayın Ümit Zafer Dokucu hocanın nezaretinde yapılan sezon başı voleybol toplantısı hakkındaki izlenimlerimi siz voleybol severlerle paylaşmak istiyorum.
Uzun yıllardan beri sezon başında yapılan Muğla mahalli bayanlar ve erkekler voleybol müsabakaları toplantısı 7 eylül cumartesi günü yani bugün Muğla Menteşe Uluslararası Gençlik Merkezi Spor Salonu’nda yapılacaktır. Toplantıya kulüp başkanları, idareciler ve antrenörler katılacak. Voleybol toplantısında sezon içerisinde voleybol spor faaliyetleri planlamak ve değerlendirmek üzere yeni yaptırımlar hakkında bilgi verilecektir. 2019-2020 voleybol sezonunda bu yıl geçtiğimiz sezonlarda Muğla Mahalli Voleybol Ligi’nde mensubu oldukları takımlarda mahalli lige katılan takımlarımızın geçen sezonda yer alamayan bazı takımlarımız bu sezondan itibaren mensubu oldukları takımlarda voleybol faaliyetlerine devam etme kararları sevinçle karşılandı. Muğla Mahalli Voleybol Ligi’nde 59 kulüp içerisinde geçen sezon 35 kulübümüz faaliyetlerini başarıyla sürdürmüşlerdir. 2019-2020 sezonunda Fethiye’den 2, Milas’tan 1, Marmaris’ten 2 yeni kurulacak takımlar katılacaktır. İsimlerini henüz bilmediğim yeni katılacak yeni takımlarımızla birlikte bu sezon 40 voleybol takımımızla mahalli ligde hizmet verilecektir. Aramıza yeni katılacak ve yeni kurulan takımlarımızla birlikte çok iyi bir sezon olacağına kalben inanıyorum. Her yıl sezon başında yapılan voleybol toplantısı için, görüşlerini aldığımız Muğla voleybolunun tanınmış, duayen isimlerinden Muğla voleybol il temsilcisi öğretmen Ümit Zafer Dokucu şunları söyledi; “Voleybol Federasyonumuzun her yıl yeni uygulamalar yapıldığı için mahalli ligde görev yapan teknik adamlarımıza, kulüp başkanlarımıza her yıl değişen kurallar hakkında genel bilgiler verilecektir. Toplantıya mahalli ligde mensubu oldukları takımda görev yapan herkesin katılmalarını bekliyoruz.”
Milas Medya Grubu olarak 2019-2020 mahalli voleybol sezonunda Muğla’mızı temsil eden bütün takımlarımıza başarılar diliyoruz.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin