Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, Türkiye’de amatör kümelerde mensubu oldukları kulüplerde görev yapan sevgili yönetim kurulu üyelerinin bilmesi lazım gelen amatör futbol, tertip komitesine yapılacak itirazlar hakkındaki yaptırımlardan bahsetmek istiyorum, illerde oynanan yerel amatör lig müsabakaları ile ilgili olarak tertip komiteleri nezdinde talimata uygun olarak yapılacak itirazlar için 5 gün içerisinde federasyon hesabına 200 TL itiraz ücretinin yatırılıp banka dekontunun itiraz dilekçesine eklenmesi zorunludur.
Amatör futbol disiplin kuruluna yapılacak itirazlar. Bölgesel amatör lig müsabakalarında Türkiye birinciliklerinde ve illerde oynanan yerel amatör lig müsabakaları ile ilgili il disiplin kurullarınca verilen kararlara talimata uygun olarak Amatör Futbol Disiplin Kurulu nezdinde yapılacak itirazlar için en geç 7 gün içerisinde Federasyon hesabına 200 TL itiraz ücretinin yatırılarak banka dekontunun itiraz dilekçesine Kulübün email adresi mutlaka yazılacaktır eklenmesi zorunludur. Kulüpler il Disiplin Kurulu kararlarına karşı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve ya Futbol İl Temsilciliği kanalıyla yapılacaklardır.
Amatör işler kuruluna yapılacak itirazlar.
Bölgesel amatör lig ve İl Tertip Komitesi kararlarına Amatör İşler Kurulu nezdinde yapılacak itirazlar ile Türkiye birinciliklerinde yapılacak, itirazlar için 5 gün içerisinde federasyon hesabına 200 TL itiraz ücretinin yatırılarak banka dekontunun itiraz dilekçesine eklenmesi zorunludur. Kulüpler tertip komitesi kararlarına karşı amatör işler kuruluna yapacakları itirazları bulundukları ilin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Futbol İl Temsilcilikleri kanalıyla yapacaklardır itirazla ilgili diğer evrak ve belgeler dosyasının federasyona gönderilmesi gerekmektedir. Amatör spor kulüplerinde görev yapan Sayın yönetici arkadaşlarımızın bu konuları çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Amatör Spor Kulüplerinde görev yapan Sayın Yönetim Kurulu üyelerimizin her yıl amatör spor kulüplerinin yayınladığı amatör futbol liglerindeki uygulanacak esasları dikkat etmeleri lazım.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin