Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde 2019-2020 sezonu Muğla Mahalli Birinci Amatör Kümede yer alacak olan takımlarımızdan Milas Gençlikspor, Güllük Gençlikspor, Bafa Zeytinspor takımlarımızın sezon başı çalışmaları hakkındaki çalışmalarından bahsetmek istiyorum.

İlk önce 2018-2019 sezonunda kurdukları kaliteli kadro ile şampiyonluk yaşayamayan Milas Gençlikspor takımı hakkındaki izlenimimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Milas Gençlikspor takımı geçen sezon son müsabakasında berabere kaldığı için Süper Amatör Kümeye terfi edememişti. Gençlikspor kulübünden aldığım bilgiler doğrultusunda bu sezon geçen yılki kadroya bir santrafor, bir stoper, bir de orta sahaya üç nokta transfer ederek 2019-2020 sezonunda Süper Amatör kümeye çıkmak için mücadele edecektir. Geçen yılki kadrosunu koruyacak olan Milas Gençlikspor takımının yanı sıra 2018-2019 sezonunda Birinci Amatör Kümede sıkıntılı müsabakalar oynayarak zorlanan Güllük Gençlikspor takımı 2019-2020 sezonunda geçen yılki zorlukları yaşamak istemediği için Güllük Mahallesinde ikamet eden tecrübeli sporcularının yanı sıra alt yapısında forma giyen bazı yetenekli sporcuları kadrosuna katacaktır. 2019-2020 sezonunda güzel bir sezon yaşamak isteyen, bir zamanlar Muğla Mahalli Süper Amatör Kümede yer alan Güllük Gençlikspor takımı eski günlerine geri dönmek için iyi bir kadro kurmanın hesaplarını şimdiden yapmaktadırlar. Mavi beyazlı ekip geçtiğimiz yıllarda forma giyen deneyimli sporcularının yanı sıra bu sezon iyi bir kadro kurarak yarışmacı olmak istemektedir. 2019-2020 sezonu öncesi oynayacağı müsabakalarda başarılı bir sezon geçirmek için yönetim kurulu ve takımı çalıştıracak teknik adamlar ön çalışmalarına başladılar. Geçen sezon son müsabakalarda oynadıkları güzel futbolla beğeni toplayan Güllük Gençlikspor bu sezonda başarılı olacaktır diye düşünmekteyim. Muğla Mahalli Birinci Amatör Kümede yer alan bir başka takımımız Bafa Zeytinspor’dan da bahsetmek istiyorum. Son üç yıldan beri Muğla Mahalli Birinci Amatör Kümede Milas’ımızı temsil eden Bafa Zeytinspor sezon içerisinde kurdukları mütevazi kadro ile zor günler geçirmesine rağmen üç yıldan beri Mahalli Birinci Amatör Kümede yer almaktadır. Bafa Zeytinspor alt yapısında yer alan yetenekli sporcularının yanı sıra Milas’tan transfer edeceği deneyimli oyuncularla bu yılda ligde kalıcı olmak isteyecektir.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin