Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpg

Merhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde 2019-2020 sezonu Muğla Mahalli Süper Amatör Küme sezonu hakkındaki edindiğim bilgileri siz değerli sporsever okurlarımla paylaşmak istiyorum.
Sporseverlerin yakinen bildiği üzere geçtiğimiz sezon Muğla Mahalli Süper Amatör Kümede Yeni Milasspor ve Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımlarımız Milas’ımızı temsil ettiler. Gerek Yeni Milasspor gerekse Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımlarımız bilindiği üzere Muğla Mahalli Süper Amatör Kümede Milaslıların beklediği iyi neticeleri elde edemediler. Her iki takımımız aslında sezon başında Ege’de muhtelif takımlarda başarıyla forma giyen tanınmış yetenekli sporcuları kadrolarına katmalarına rağmen Milaslıların bekledikleri başarılı neticeleri elde edemediler, başarısız geçen 2018-2019 sezonunun ardından dersler çıkararak 2019-2020 sezonunda geçen sezonu unutturmak için transfer çalışmalarına Milas takımlarının erken başlaması gerekmektedir. Doğruyu söylemek gerekirse her iki takımımız geçen sezon başında kaliteli ekip kurmalarına rağmen maddi sıkıntı nedeniyle her iki takımda bazı sporcuların paraya bahane ederek Yeni Milasspor, Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımlardan ayrılmaları nedeniyle sıkıntılı günler yaşandı. Muğla Mahalli Süper Amatör Liginde yer alan Bodrum takımlarından geçen sezonun şampiyonu Bodrum Turgutreisspor transfer çalışmalarına başladılar. Sarı lacivertli takım geçen sezon mahalli ligde oynadıkları başarılı futbolla dikkat çekenleri transfer etmek için ön görüşmelerine başladılar. Mahalli süper amatör ligde yer alan Yeni Milasspor’da yönetim kurulunda görev alanların yöneticilerin çoğunun kulübe uğramamaları kulüpte görev yapmamaları mor beyazlı ekipte sıkıntı yaratmaktadır. Koskoca Yeni Milasspor’da kulüp başkanı Ahmet Karabıyık, basın sözcüsü Sadettin Kuyucu, genel kaptan Savaş Küt geçtiğimiz sezon çok zor şartlarda görev yaparak özveri gösterdiler. Yeni Milasspor’un yanı sıra Milas Belediye Beçin Gençlikspor’da genel kurul yapıldıktan sonra yeni oluşacak yönetim kurulu ile 2019-2020 sezonu çalışmalarına başlayacaklardır. 2019.2020 sezonunda Milas’ımızı Muğla’da süper amatör ligde temsil edecek olan her iki takımımıza şimdiden başarılar diliyorum.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin