Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpg(Dünden devam)

Türkiye Mastırlar Şampiyonu olan Milasspor Mastırlar Takımı sporcularından bazılarını tanıttıktan sonra şimdide Milasspor Mastırlar Takımını iki sezondan beri çalıştıran hocaları tanıtmadan önce bu takımın oluşmasında büyük katkıları olan Muğla futbolunun tanınmış teknik adamlarından mor beyazlı ekibin Mastırlar Takımı Koordinatörü sayın Erkan İşli’den bahsetmek istiyorum.

Sayın İşli küçük yaşta futbola Burgaz Spor mahalle takımında başladı. Mahalle takımında mahalleler arası futbol müsabakalarında oynadığı güzel futbolla beğeni toplayınca zamanın Yeni Milasspor Kulübü yöneticilerinin aracılığıyla Yeni Milasspor takımınsa transfer oldu. Mor beyazlı ekipte bir yıl amatör futbol oynadıktan sonra o yıllarda Türkiye Üçüncü Liginde yer alan Milasspor profesyonel takımında 1984 yılında profesyonel oldu. Mor beyazlı forma altında sol bekte aralıksız 10 yıl başarıyla futbol oynadı. Sayın İşli 1994 yılında geçirdiği ciddi sakatlık sonrasında çok sevdiği futbolu bırakmak zorunda kaldı. Geçirdiği sakatlığın ardından amatörlüğe döndü sırasıyla Güllük Belediyespor, Mumcular Belediyespor, Bodrum Göltürkbüküspor, Beçin Belediyespor takımlarında amatör futbol oynadı. İşli başarılı geçen futbol yaşamının ardından Muğla’da girdiği teknik adamlık sınavında başarılı olarak Muğla Mahalli Liginde teknik adam olarak görev yapmaya başladı. Sayın İşli üç dönem Yeni Milasspor takımında antrenör yardımcılığı görevinde bulundu. Sırasıyla Bodrum Mumcular Gençlikspor, Milas Gençlik Spor takımlarında teknik adam olarak görev yaptı. Sayın İşli bundan iki yıl önce futbolcunun dostu Milas Belediye Başkanı sayın Muhammet Tokat başkanın talimatıyla Milasspor adı altında Mastırlar futbol takımını kurdu. Sayın Erkan İşli’nin koordinatörlüğünü yaptığı Milasspor Mastırlar futbol takımı ilk kez katıldığı Mastırlar grup müsabakalarında aldıkları iyi sonuçlarla adını Türkiye’ ye duyurmayı başardı. Sporseverlerin bildiği üzere 2018-2019 sezonu Mastırlar Liginde Milasspor ilk önce grup şampiyonu oldu ardından Antalya’da oynanan Mastırlar grup müsabakalarında güçlü rakiplerini geride bırakarak alnın akıyla Türkiye Mastırlar Şampiyonu oldu. Bu başarıda Sayın Erkan İşli’nin büyük katkısı bulunmaktadır. Sevgili Erkan İşli hocamıza Mastırlar takımına verdiği hizmetler için basın mensubu olarak teşekkür ediyorum.

Devam edecek

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin