Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba spor sever okurlarım bugün sizlere köşemde, Türkiye'de kısa süre içerisinde zamanında oynadıkları başarılı futbolla iz bırakan Türkiye Mastırlar Federasyonu Şampiyonu Milasspor Mastırlar Takımını Muğla futbolunun tanınmış futbolcularından ve teknik adamlarından sayın Erkan İşli hocanın kalemiyle tanıtacağım. Sayın Erkan İşli Mastırlar Federasyonu şampiyonu olan Milasspor Mastırlar takımını köşemden sizlere tanıtıyor.

Milasspor Mastırlar Takımı 2017 yılında her şey Milas Belediye Başkanımız sayın Muhammet Tokat'ın Milas'a yıllarca hizmet vermiş ve bir şekilde mor beyazlı formayı giymiş şu anda oynayan ve ya oynamayan ve ya antrenörlük hayatına devam eden futbolcuların ikinci baharlarını yaşamalarını istiyorum. Milas'a Milasspor Mastırlar takımını kur diye beni görevlendirmesiyle başladı. Sayın Belediye Başkanın Muhammet Tokat'ın verdiği görevle birlikte Türkan Saylan Parkında yapılan toplantıya ben, Hasan Ali Arıkan, kaleci İsmail Turgay, Birol Erten, Ahmet Akbaş, Fuat Turan Ali Kırıklı, Mustafa Orcan, Kemal Aydeniz, Mehmet Kabak gibi zamanında profesyonel ve amatör futbol oynayan tanınmış sporcular katıldı. Mastırlar liginde yer almak için yeterli sayıyı yakalamak için çevremizde amatör takımlarda başarıyla futbol oynamış futbolcuları davet ettik. 40 yaş üstü Milasspor Mastırlar Takımını o zamanın kulüp başkanı sayın Hasan Özmen'in onayıyla Yeni Milasspor bünyesi altında Türkiye Mastırlar ve Veteranlar Federasyonunun düzenlediği liglere katıldık. Mastırlar Ligine katılmadan önce Milas Belediye Başkanımız sayın Muhammet Tokat takımımızın tüm malzeme ihtiyaçlarını temin etti. İlk kez katıldığımız Mastırlar Liginde aldığımız başarılı neticelerle adımızı Türkiye'ye duyurmaya başladık. Belediye başkanımızın yardımlarıyla takvim bastırarak masraflarımızı karşıladık. İlk yıl Ege Bölgesi Grubunda antrenörümüz sayın Birol Erten'in çalıştırıcılığında grubumuzdaki 10 takım arasından Mastırlar Ligini üçüncü sırada tamamladık. Antalya Side'de düzenlenen Mastırlar Şampiyonasına katıldık ilk yılımız olmasına rağmen elde ettiğimiz üçüncülük Milas için çok önemliydi. Mastılar Liginde ikinci yılımızı oluştururken Artık Milasspor'un kendini göstermesi bizi destekleyenlerin yüzünü güldürmesi için çalışmalara devam ediyoruz" dedi.

Devam edecek

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin