Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba spor sever okurlarım bugün sizlere köşemde, Muğla Mahalli Voleybol Liginde hakemliğe başladıkları günden beri voleybol kuralları içerisinde yönettikleri müsabakalardaki performanslarıyla beğeni toplayan geleceğin ulusal hakem adayları Sayın Meliha Tosun, Sayın Meliha Gökçe, Sayın Merve Gökçe, Sayın Zeynep Yılmaz, Sayın Mustafa Kaplan, Sayın Olgun Akdoğan isimli hakemlerimizi köşemden tanıtmak istiyorum.
İlk önce Yatağan Madenler Mahallesinde oturmakta olan Feride Gökçe'yi tanıyalım. Sayın Gökçe kendisi gibi Yatağan Madenler Mahallesinde ikamet eden Muğla voleybolunun yalnız voleybol branşında değil bir çok değişik branşlarında lisansı olan hepimizin yakinen tanıdığı Sayın Filiz Kın hocanın teşvikiyle voleybol hakemi oldu. Güler yüzlü, sıcak kanlı, mütevazi bir bayan olan Sayın Feride Gökçe Muğla Mahalli Voleybol Liginde görev aldığı her müsabakada görevini layıkıyla yerine getirdiği için voleybol camiasında ilgi ve saygı gördü. Ben sayın Feride Gökçe'nin ileriki yıllarda voleybol dalında çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Feride Gökçe'den sonra şimdide Sayın Meliha Tosun hocamdan bahsetmek istiyorum. Sayın Meliha Tosun'u ben Milas Labranda Bayanlar Voleybol Takımı forması giyerken tanıdım. Sayın Tosun Feride Gökçe gibi Yatağan Madenler Mahallesinde oturmaktadır. Sayın Meliha Gökçe Milas Labranda Bayan Voleybol Takımında oynarken Sayın Filiz Kın hocanın aracılığıyla voleybol hakemi oldu. Sayın Tosun voleybol hakemliğinin yanı sıra üniversitede öğrenim görmektedir. Meliha Tosun sessiz, sakin pırıl pırıl bir kişiliğe sahip birisidir. Onu yıllardan beri yakinen tanıdığım için onun hakkında düşüncelerimi rahat ifade ediyorum. Sayın Meliha Tosun'un da hedefi ileriki yıllarda ulusal hakem olmak. Şimdide ablası Sayın Feride Gökçe'nin aracılığıyla hakemliğe yeni başlayan henüz 19 yaşında olan Sayın Merve Gökçe'den bahsetmek istiyorum. Merve Gökçe voleybol hakemliğini sever istikrarlı olursa ileride çok iyi yerlere gelir diye düşünüyorum. Şimdide Sayın Zeynep Yılmaz hocamızdan bahsedelim. Sayın Yılmaz da Muğla voleybolunda yeni isimlerden birisi. Değişik branşlarda da bulunan sayın Yılmaz inanıyorum voleybol hakemliğinde en iyi yerlere gelecektir. Bayan voleybol hakemlerimizin yanı sıra Muğla Mahalli Voleybolunun iki eski erkek hakemleri olan Sayın Olgun Akdoğan ile Sayın Mustafa Kaplan hocalarda görev aldıkları voleybol müsabakalarında hatasın yönetimleriyle dikkat çekmektedirler. Yakinen tanıdığım hak ettikleri için övgüyle bahsettiğim voleybol hakemlerimize inşallah ulusal hakem olarak görürüm.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin