Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım, işadamı Ünal Aydın’ın işadamı olan oğlu Okan Aydın ilçe genelinde sevilen bir isim olan Saygın bir işadamı olarak tanınıp bilinmekte. İş adamı Okan Aydın Yatağan’da lastik Baş Bayiliğinin yansıra çok sayıda otomotiv işletmeciliği de yürütüp iş bitiriciliği ile tanınan saygın bir isimdir. Oto işletmeciliği ile ilçe genelinde olsun il genelinde olsun başarılı çalışmaları ile adını güzelliklerle duyurmasını bilen değerli bir iş adamıdır. Sevgili okurlarım, iş adamı Okan Aydın için yazımın başında da söylediğim gibi ailesinden almış olduğu terbiyeden olmalı ki devamlı insanların yanında bulunuşu, her kesime elinden geldiğince katkıda bulunuşu ile birlikte renkli bir isimdir.

Sevgili okurlarım, iş adamı Okan Aydın oto işletmeciliğinin haricinde oto lastikleri Baş Bayiliğini de yapmaktadır. Aydın ailesinin Bahçeyaka’da çok sayıda arazisi olduğu için Ceviz Tüccarlığı da yapmaktalar. Yani iş adamı, Okan Aydın’ın on parmağında on hüner olduğunu belirtmek istiyorum. Arkadaş canlısı, aynı zamanda da kendisine iyi bakan bir evladımızdır.
Sevgili okurlarım, Okan Bey için söylenecek o kadar olumlu sözler var ki sormayın. Kendisi oto lastik Baş Bayii olduğu için birçok şoför ve muavinlere de her türlü katkı sağlamayı seven birisidir. Hele hele Okan Bey anne ve babası başta olmak üzere, eşi ve çocuklarına da düşkünlüğü ile bilinen saygın bir iş adamıdır.
Sevgili okurlarım..

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin