Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım; Yatağan’da TEK ve TKİ Sosyal Tesislerinin her ikisinin de sorumlusu olan Erol Kılıç bu tesislerdeki sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmesi dolayısıyla Yatağan Halkı tarafından takdir edilmekte. Erol Kılıç aileden aldığı terbiyeden mi bilinmez TEK ve TKİ tesislerine gelen kim olursa olsun tatlı dili, güler yüzlülüğü ile kendisini kabullendiren bir sorumlu olarak bilinmekte.
Sevgili okurlarım; Erol Bey’in insan ayrımı yapmaksızın, her kesimle iç içe olduğu görülüyor. Yatağanlılar, böyle güzel, hesaplı ve düzenli işyeri olmadığı için çoğunlukla Erol Bey’e müracaat ediyorlar. TEK ve TKİ sosyal tesislerinde her gün değişik türde yemek ve ızgara türleri yapılmakta olup, birçok mekâna kıyasla fiyatların çok daha uygun olduğu dikkat çekiyor.
Sevgili okurlarım; İdarecilik gerçekten de çok zordur. Özellikle, bünyesinde onlarca işçi çalıştıran bir idareciyseniz, bu çok farklı sorunlarla karşılaşmanıza sebebiyet verir ama bu durum tıpkı Erol Bey ile çalışan personellerin söylediği gibi “işimizi severek yapıyoruz” düşüncesiyle çözülebilir. Bütün bu güzelliklerin kaynağının Erol Bey olduğunu söyleyebilirim. Erol Kılıç, personeline talimat verirken “her şeyden önce vatandaşa vereceğiniz yemeği, ızgara ve mezeleri kendiniz yiyecekmişsiniz gibi hazırlayın” demesi ile bilinir. Bu vesileyle personellerin en çok önem verdikleri şeylerin başında temizlik, sunum kalitesi ve lezzet gelmekte diyebilirim.
Sevgili okurlarım; Amir, memur, işçi... Kim olursa olsun lüks tesisler olan TEK ve TKİ restoranlarını tercih etmekteler. Her iki işyerinin de sorumlusu olan Erol Kılıç Bey’in, görevi olmadığı halde her gelen-giden ile ilgilenip hal-hatır sorması da ayrı bir güzellik.
Bizlerin de sevip değer verdiği Erol Kılıç, Yatağan halkı tarafından da büyük jestlerinden dolayı sevilen, saygıdeğer bir sorumlu olarak anılmakta.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin