Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım Yatağan’ın renkli simalarından olan yıllar önce AK parti kurucusu olan ve başkanlığını yağan aynı zamanda da il genel meclis üyeliğinde bulunan işadamı Mehmet Şener bugün de yine AK parti çatısı altında faaliyetlerini sürdürmekte olup AK Parti’nin fikir önderliğini yapmakta olup şimdi de odun ve kömür ticareti ile uğraşmakta.
Sevgili okurlarım işadamı Mehmet Şener kendisi AKP’li olmasına rağmen değişik partilerden çok sayıda eşi ve dostu olup onlarla da arkadaşlık yaptığı görülüyor. İşadamı odun ve kömür ticareti yapan Mehmet Şener AKP kurulurken birçok maddi ve manevi katkıda bulunup partinin köylerde büyümesini sağlamış. O nedenle de köylerde en büyük ilgiyi görüyor. Yöresinde bilhassa köylülerin Mehmet Ağabeyi olarak tanınmakta. Çünkü Mehmet Bey hayırsever bir işadamı olduğu kadar büyüğünü küçüğünü iyi bilen saygın bir yapıya sahip kişiliği vardır.
Sevgili okurlarım İşadamı Mehmet Şener bu kadar dost edinmesinin nedenlerinden biri de ilçede olsun 39 köyde olsun insanların iyi gününde kötü gününde yanlarında bulunmayı özen gösterir. AK Parti’nin kurucusu ve aynı zamanda da ilk AK parti ilçe başkanı olduğu için çok sayıda AKP’liler Mehmet Şener’in fikirlerinden bilgi sahibi olmaya çalışırlar. Yani İşadamı Mehmet Şener Yatağan’da sevilen ve sayılan renkli bir sima olarak tanınmakta sevgili okurlarım.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin