Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım Yatağan’ın renkli simalarından olan aynı zamanda da efendiliği ile bilinen Harita Mühendisi Mehmet Kartal Yatağan’ın haricinde il genelinde adı devamlı güzelliklerle andırmasını biliyor. Sevgili okurlarım Harita Mühendisi Mehmet Kartal plan, proje ve yapım işleri ile ilçede örnek bir harita mühendisi olarak anılıyor.

Yapmış olduğu işlerinde bu kadar güzelliği yapmasının altında aileden yani anne babadan almış olduğu terbiyeden de kaynaklanıyor. Çünkü müşterilerine karşı efendiliğinin haricinde güler yüzlülüğü ve saygınlığını da göstermesini iyi biliyor.

Sevgili okurlarım Muğla ve Yatağan halkının da çok sevdiği genç ve dinamik bir yapıya sahip olduğundan mı bilinmez gece gündüz demeden Muğla’nın dört bir yanında başarılı çalışmaları da gözden kaçmıyor. Bunun yanı sıra sosyal etkinliğini de elden bırakmayan Sayın Kartal Ailesi’ne ve çocuklarına o kadar önem veriyor ki sormayın.

Sevgili okurlarım Yatağan’ın sevilen ailelerinden olan eski siyasetçi bugünün AKP’lisi olan Alaattin Kartal’ın oğlu Mehmet Bey her nedense hiçbir siyasetin içinde bulunmuyor. Demokrat bir yapıya sahip olduğu için her yapılan seçimlerde değişik partilerden belediye meclis üyeliği teklif edilmesine rağmen pek siyasetin içinde bulunmamaya özen gösteriyor. Öyle de olduğu için başarılı bir harita mühendisi olan Mehmet Kartal her kesim tarafından adı devamlı güzelliklerle anılıyor. Bizlerin de sevdiği bir evlat olan Mehmet Kartal’ı tebrik ediyoruz sevgili okurlarım.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin