Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

Yazarlarımız


IMAGE
Gülten Şimşek
Muğla Kadın Müzesi
Çarşamba, 17 Ekim 2018

Manşetler

 

Muğla’da aralıksız 10 yılı aşkın bir süre İl Sağlık Müdürlüğü yaparak önemli başarılara imza attıktan sonra 2012’de emekliye ayrılan Dr. İskender Gencer, yeniden İl Sağlık Müdürlüğüne atandı.

041217saglik_1c917.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Geçtiğimiz ağustos ayında Resmi Gazetede yayımlanan 694 sayılı KHK ile sağlıkta tek çatıya geçildi. Bu kapsamda Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterlikleri ve Halk Sağlığı Müdürlükleri, İl Sağlık Müdürlükleri çatısı altında toplandı. Kararnameyle birlikte Türkiye genelinde 81 ilde sağlık müdürü ataması yapıldı. Atamalar çerçevesinde Muğla İl Sağlık Müdürlüğünde de önemli bir değişiklik yaşandı.
DR. GENCER, 5 YIL ARADAN SONRA YENİDEN MÜDÜRLÜĞE GETİRİLDİ
10 yılı aşkın müdürlük deneyimiyle, Muğla sağlık teşkilatını yakından tanıyan bir isim olarak dikkat çeken Muğlalı Dr. İskender Gencer, yeni dönemde Muğla İl Sağlık Müdürü olarak atandı.
Yönetim ve hizmet anlayışıyla çalışma arkadaşlarının ve Muğla halkının gönlünde taht kurmayı başaran Dr. İskender Gencer, 10 yılı aşkın bir süre İl Sağlık Müdürlüğü görevinin ardından 2012 yılında emekliye ayrılmıştı.
Dr. Gencer, 2014 Yerel Seçimleri döneminde AK Parti’den Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı olmuştu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin