Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Milas heyeti, bir aydır Muğla’da görev yapan Muğla Valisi Esengül Civelek’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

090817valicivelek.jpg
Haber: Hamza Balandı
Milas heyeti, Muğla Valisi Esengül Civelek’e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bu kapsamda Vali Civelek’i, Milas Kaymakamı Eren Arslan beraberindeki heyetle ziyaret etti.
Ziyarette Kaymakam Arslan’ın yanı sıra Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas Şoförler Odası Başkanı Nurol Paskal, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, Gıda Maddeleri Yap. V. Sat. Esnaf Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Milas Gaziler Derneği Başkanı Mustafa Sarban, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hayrettin Akkaya, MSKÜ Milas Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Demir, S.S. 153 No’lu Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Koop. Başkanı Kamil Gül, S.S. 152 No’lu Pamuk Tarım Satış Koop. Başkanı Halit Şenli, Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Yeni Milas Spor Kulübü Başkanı Hasan Özmen yer aldı.
Vali Civelek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kamu, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör işbirliği ile Muğla’ya daha fazla katma değer katılacağının altını çizdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin