Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

TEMA Vakfı, Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerindeki 12 ilden gönüllüleri ile Denizli’de Bölgesel Gönüllü Toplantısı’nda bir araya geldi. TEMA Milas Sorumlusu Mehmet Nergiz de toplantıya katıldı.

051218tema.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş

Türkiye’nin 81 ilinde faaliyetler yürüten TEMA Vakfı, 2018 yılının beşinci ve son Bölgesel Gönüllü Toplantısı’nı 1 Aralık’ta Denizli'de gerçekleştirdi. Türkiye'nin 12 farklı ilinden gelen yaklaşık 280 TEMA Gönüllüsü, Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda buluştu. TEMA Milas Sorumlusu Mehmet Nergiz de toplantıya katıldı. Toplantıda, TEMA Vakfı’nın 2018 yılına ilişkin çalışmaları değerlendirildi.
Denizli’deki Bölgesel Gönüllü Toplantısı’na Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, TEMA Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Doğan Arıkan, Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, Yönetim Kurulu Üyeleri Canan Barut ve İbrahim Halil Çiftçi, Genel Müdür Oben Akyol, Genel Müdür Yardımcıları Başak Yalvaç Özçağdaş ve Hikmet Öztürk, Genel Merkez çalışanları, Denizli İl Temsilcisi Prof. Dr. Gürkan Semiz, TEMA Vakfı İl Temsilcileri, İlçe/Mahalle Sorumluları, TEMA Milas Sorumlusu Mehmet Nergiz, Genç TEMA Başkanları ve gönüllüler katıldı. İl protokolünün de yoğun katılım gösterdiği toplantıya; Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Orman Şube Müdürlüğü, Ağaçlandırma Şube Müdürlüğü ve Pamukkale Belediye Başkanlığından temsilciler katıldı.
“BİZ BU TOPRAKLARDA UMUT YEŞERTEN KOCAMAN BİR AİLEYİZ”
Açılış konuşmasını Genel Müdür Yardımcısı Başak Yalvaç Özçağdaş ile Denizli İl Temsilcisi Prof. Dr. Gürkan Semiz’in gerçekleştirdiği toplantıda TEMA Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı A. Doğan Arıkan katılımcılara seslendi. Ardından söz alan TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, “2018 yılı Bölgesel Gönüllü Toplantılarımızın beşinci ve sonuncusunu Denizli’de gerçekleştiriyoruz. Denizli’de ülkemizin Ege, Marmara ve Akdeniz bölgelerindeki 12 şehrinden gelen gönüllülerimizle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Biz Türkiye’nin dört bir yanında başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkları korumak için 26 yıldır mücadele veren, bu topraklarda umut yeşerten kocaman bir aileyiz” dedi. Bölgedeki illerde yürütülen çalışmaların her türlü koşulda, TEMA Vakfı gönüllülerinin büyük özverisiyle gerçekleştiğini belirten Deniz Ataç “Çalışmalarımızda gönüllülerimizin çok önemli katkıları var. Bugüne kadar TEMA Vakfı’nın çalışmalarına destek veren tüm gönüllülerimize teşekkür ediyorum. Onların değerli katkılarıyla ülkemizin dört bir yanında umut yeşertmeye devam edeceğiz” dedi.
TEMA Vakfı Genel Müdürü Oben Akyol ise “Çalışmalarıyla bu topraklarda umut yeşerten TEMA Vakfı’nda doğa için çarpan gönüllü kalplerle birlikte büyük bir heyecanla çalışıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından 730 bini aşkın gönüllüsü bulunan TEMA Vakfı’nda, gönüllülerimizle birlikte birbirinden başarılı ve güzel işlere imza atmaya devam edeceğimize inanıyorum” dedi.
Program kapsamında TEMA Vakfı Bilim Kurulu Üyesi Tahir Öngür ve Aydın İl Temsilcisi Mehmet Özdemir Jeotermal Santrallerin Çevresel Etkileri paneli ile gönüllüleri bilgilendirdi. Panel katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Program panelin ardından sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin